חגי תשרי מתקרבים בצעדי ענק, ויחד איתם המתנות שנהוג להעניק בערב ראש השנה. בעוד שלרוב, נוהגים לתת מתנות למשפחה המארחת, בשנים האחרונות אנו מבחינים כי רכישת מתנות לכל בני המשפחה הפכה למנהג ייחודי. אז מה תוכלו לקנות לבני משפחתכם? אספנו עבורכם כמה רעיונות מקוריים!

מתנות לילדים

לפנק את ילדי המשפחה בערב החג זו מסורת שהשתרשה עם השנים, לצד המתנות שמעניקים למארחים, רצוי לרכוש שי קטן עבור הילדים. אילו מתנות מקוריות תוכלו להעניק להם? ובכן, ערכה לעבודות יצירה תהיה מתנה נהדרת עבורם, כמו כן, ניתן לקנות משחקי חשיבה מסוגים שונים, לרבות פאזלים ומשחקי הרכבה.

יתרה מזאת, תוכלו להעניק לילדות קופסת תכשיטים בעיצוב מדליק או לחלופין לרכוש אלמנט דקורטיבי לחדר. מתנה מקורית ומיוחדת שנפוצה במיוחד לאחרונה, הן לבנים והן לבנות, הוא לוכד החלומות. את האלמנט מציבים בסמוך לחלון והוא אמור להקנות לילדים שנת לילה שלווה, מעבר לזה הוא מוסיף לא מעט לעיצוב החדר.

נוסף לכל המתנות שצוינו לעיל, תוכלו לנצל את פתיחתה של שנת הלימודים ולקנות לילדים מתנות שמתאימות לשנה החדשה כמו ילקוט, קלמר, ציוד חיוני לבית הספר וכו'. לבני נוער אגב, דווקא מומלץ לרכוש גאדג'טים מיוחדים או מוצרים אלקטרוניים – הם יעריכו את זה.

מתנות ייחודיות לבית

בדרך כלל, נהוג להעניק בחגים השונים מתנות לבית. אמנם לאחרונה רבים מעדיפים להמעיט ברכישת סירים, סט כוסות או מוצרי בית חיוניים ודווקא להתמקד במוצרים שאינם בסיסיים אך מוסיפים נופך ייחודי לעיצוב הדקורטיבי. ניתן לרכוש שטיחי pvc מעוצבים, מעמד לעוגיות, גאדג'טים מדליקים למטבח, מתלה מגבות מעוצב ועוד. רצוי לבחור במתנה שתקלע לטעמם של המארחים או לחילופין, שתהיה בעלת פתק החלפה.

מעבר לזה, מתנה ייחודית לא פחות היא מסגרת דיגיטלית לתמונות. מדובר במסגרת בעלת נפח אחסון, בו ניתן לאחסן תמונות על ידי חיבור USB. התמונות עוברות מאחת לשנייה באופן אוטומטי ומציגות לראווה את כל החוויות הייחודיות ביותר של בני המשפחה.

מתנות לאימהות טריות

אימהות טריות שילדו זה עתה, ישמחו לקבל מכם שלל מוצרים שעשויים לסייע להן ולתינוק שנולד. תוכלו למצוא מתנות מיוחדות בבובה בלה, שילב, מוצצים וחנויות נוספות המוכרות מוצרים לאם ולתינוק. כמו כן, אם תרצו להעניק מתנה מקורית, תוכלו לרכוש עבור האם צמיד הנקה, שכן מדובר במוצר נהדר וחיוני במיוחד. כמו כן, מתנה נהדרת לא פחות היא מנשא. המנשא שימושי במיוחד, כך שהוא מאפשר להורים להתנועע במקומות ציבוריים כשהילד מחובר אליהם וידיהם פנויות.

משחקים לחג

מתנות לחג יכולות להיות פונקציונליות לימי החג, בייחוד כשלאחר ראש השנה מגיעים יום הכיפורים וחג הסוכות. הילדים נמצאים בבית, משועממים וחסרי מעש, לכן תוכלו לרכוש משחקים לחג כמו טריוויה משפחתית, מונופול, סולמות ונחשים ועוד.

כבר בחרתם מתנה לראש השנה? הוסיפו ברכה לשנה טובה ומתוקה והעניקו את המוצר שבחרתם בערב החג. שנה טובה!