הילדה הקטנה כבר לא כ"כ קטנה, כבר יודעת מה היא רוצה והיא ללא ספק עומדת לאתגר אתכם ככל שיום ההולדת מתקרב. סביר ביותר ששלל מוצרים מעולם המבוגרים שהיא מבקשת כמתנה כלל לא מתאימים מבחינתכם, ומצד שני לא מתחשק לכם לרכוש עוד חולצה או עוד "בובה מתוקה". הגיע הזמן למצוא מתנה שתתאים הן את העולם הפנימי שלה והן את הגיל שלה, ועל כן אם גם אתם מתמודדים בימים אלו עם סוגיית המתנה המתאימה לאותה מתבגרת אהובה, ריכזנו עבורכם כמה הצעות מבטיחות במיוחד.

ללכת על בטוח – איפור

אחד הדברים שמתבגרות נוטות לעשות זה לחקות את עולם המבוגרים, ועל כן מאוד ייתכן שגם הילדה שלכם כבר גילתה את עולם האיפור. היו בטוחים שהיא מאוד תשמח לקבל עוד פריט איפור כזה או אחר, וכיוון שמדובר בתחום שאין לו התחלה ואין לו סוף, כמעט כל פריט שתבחרו יתקבל בשמחה. לא יודעים מהיכן להתחיל? אתם יכולים לקנות איפור לנערות – פריטים שמשדרגים כל הופעה ושבהחלט מייצגים נשים. מה עוד? נמליץ שתדגימו לילדה כיצד משתמשים נכונה, וזאת כי מדובר בפריט שדורש מעט ניסיון.

מתנה לילדה מתבגרת איך בוחרים את המתנה האידאלית

פריט מעולם המוסיקה

חלק מתהליך ההתבגרות זה להבין איזה סגנון מוזיקלי אוהבים ולהישאר מעודכנים בטרנדים הפופולריים. ניתן לרכוש לילדה פריט איכותי ומהנה שמתכתב עם עולם המוזיקה. מה למשל? תשקלו לרכוש אוזניות איכותיות, מיקרופון קריוקי, מיני רמקול שכולל בלוטוס (יש כאלו שמגיעים עם לחצן עבור צילום סלפי), מכשיר MP מתקדם, כובע צמד שכולל אוזניות בלוטוס מובנות וכדומה.

הומור לצד חינוך והתייעלות

מתנה עבור נערה צריכה להיות מהנה, אך היא גם יכולה להיות יעילה. מומלץ לשקול רכישה של מגוון מוצרים מגניבים, לדוגמה מחזיק מפתחות מעוצב שמסייע לשמור במקום אחד את כל המפתחות, שעון מעורר שמסייע לקום בזמן ובו זמנית מעלה חיוך כיוון שהוא בורח ועושה רעש (היו בטוחים שהוא לא ישאיר את הילדה במיטה), קופסת חיסכון מעוצבת וכדומה. רעיון נוסף הוא לאמץ יחדיו חיית מחמד, שכן גידול בעל חיים מקנה לילדה שיעור חשוב באחריות ודאגה לאחר.

הזמנה לסדנה

בגיל הבגרות אט אט מתחילים להכיר תחביבים שמעוררים עניין ועל כן אם ניתן לשלב בין תחביב חדש לבין מתנה, הרי שמדובר בשילוב מנצח. כך למשל אם הילדה מראה עניין בהכנת קינוחים רכשו עבורה שובר עבור סדנת מתוקים, או אם הילדה מתעניינת בתכשיטנות רכשו עבורה שובר עבור סדנת יצירה שתתאים לתחום הזה.

התייעצות מוסווית

לאחר שבדקנו מספר כיוונים, נסייע לכם להבין כיצד ניתן להעלות מספר כיוונים נוספים. כדאי להתייעץ עם חברים של הילדה ואף לנסות לגשש איתה מה מעניין אותה. כמו כן, אם אינכם מעוניינים בהפתעה, דברו עמה גלויות אודות ההתלבטות, ובכדי לסייע לה למצוא מתנה ראויה הציעו לה להעלות על כתב עשרה דברים שהיא הייתה שמחה לקבל. בהצלחה!