לא בכדי הפך טרנד צילומי ההיריון בטבע לאחד מהתופעות הלוהטות ביותר בשנים האחרונות. יותר ויותר נשים הריוניות מבקשות לייצר לעצמן זכרונות מתוקים מאחת התקופות היפות ביותר בחיים והבחירה בצילום מוקפד ומושקע על ידי צלם מקצועי שלרוב גם מגיע עם תוצרים פיזיים יפים כמו פוסטרים או אלבומים מעוצבים, מביאים נשים רבות לבקש את החוויה המיוחדת הזו גם לעצמן. לרוב, כאשר חודשי ההיריון האידיאליים נופלים על התקופות היותר יפות ונעימות במהלך השנה כמו באביב ובקיץ, יש נטייה לבחור בצילומים בטבע שמוסיפים נופך פסטורלי ונעים לכל החוויה. אם גם אתם שוקלת לעשות סשן מיוחד של צילומי הריון ושואפת לעשות זאת בטבע, הנה כמה רעיונות מנצחים ללוקיישנים שאולי יתנו לך השראה.

חוף הים

מדינת ישראל התברכה ברצועת חוף יפה ומיוחדת בלי שום ספק ובשל כך נשים רבות בוחרות לעשות צילומי הריון בטבע דווקא במיקום הזה. חשוב מאד לזכור כי כדאי לבחור בזמנים נוחים במהלך היום, עדיף בשעות הבוקר המוקדמות או בשעות הערב לקראת השקיעה, להביא איתך הרבה מים ולהיות מוכנה גם לרוח חזקה שתהפוך את היום למאתגר במידה מסוימת.

מדבר

גם במדבריות רחבות ידיים התברכה מדינת ישראל בלי שום ספק ובהחלט ניתן להוציא במקומות הללו סט תמונות נאה וייחודי. הצילום המדברים מאפשר ליצור אווירה קדומה שמאד מתחברת גם למהות של הלידה וחיים חדשים בעולם. אם את לא אחת שכל כך אוהבת טבע ולכלוך, זה לא בהכרח המקום מתאים בעבורך, שכן מדובר בחוויה מאובקת במיוחד ולעתים גם מיוזעת.

שדות פתוחים

נופים של אחו, מדשאות ענק ושדות פתוחים היו מאז ומעולם לוקיישן מצוין לצילומים וגם צילומי הריון לרוב יוצאים בכלל לא רע בעבור מי שבוחרת בהם. היתרון הגדול הוא שניתן למצוא מקומות יפים במגוון נקודות בארץ, מן הסתם בצפון הרחוק, בדרום כמובן, אבל גם ממש במרכז, כך שאין צורך להרחיק לכת.

מדריך מיוחד - הלוקיישנים הטובים ביותר לצילום הריון בטבע

צפון הארץ

יש מי שמכנה את אזור הגולן והגליל "ניו זילנד של ישראל" ובצדק רב. מדובר בשטח פסטורלי ומדהים הרווי בצמחייה עשירה וירוקה, אגמים, מפלים ונחלי עד ושטחים ענקיים פתוחים. אם את תושבת הצפון, אך טבעי שתבחרי מיקום מושלם באזורך, אבל זה גם ממש לא נדיר לראות נשים שבוחרות להגיע ממקומות רחוקים בהרבה במיוחד.

ירושלים והסביבה

אם את חובבת היסטוריה, צילומי הריון בירושלים וסביבתה זה רעיון משולם בשבילך. בפאתי העיר תוכלי לבחור באחד היערות המוריקים והיפים ובעיר עצמה יש לא מעט אתרים היסטוריים שיכולים להוות לוקיישן מושלם. שימי לב שבמקומות מקומות בעיר יש להקפיד על לבוש צנוע.

לסיכום

אם את עדיין מתלבטת באיזה מקום לבחור, הנה כמה לוקיישנים שיעזרו לך להתפקס. כך או כך זכרי שאם תגיעי משוחררת ונינוחה לצילומים, תהני מתמונות יפות ומרגשות.