קורס תכנות לילדים

אם גם אתם בתור הורים, שואפים לכוון את הילד שלכם להצלחה עד כמה שאפשר וחשוב לכם לעזור לו לממש את הפוטנציאל שבו, אנחנו בטוחים שאתם מאד קשובים לתשוקות שלו, ליכולות שלו ולדברים שמסקרנים אותו. בעידן שלנו נראה כי יותר ויותר הורים מזהים את הפוטנציאל הטכנולוגי של הילדים שלהם שיודעים לתפעל מחשבים בקלות, מסתדרים בעולם הדיגיטלי ואפילו יודעים לבצע פעולות בסיסיות של מתכנתים ואנשי מחשבים. אז אם בעבר הורים דחפו את הילדים שלהם להיות עורכי דין או רופאים (מקצועות טובים ומכובדים כמובן), נראה שהיום הורים מבינים שהדבר הנכון ביותר הוא לעודד ילדים עם זיקה טכנולוגית לפתח אותה. מתברר שזה משהו שאפשר לעשות בקלות כבר בגיל צעיר עם קורס תכנות לילדים ובני נוער. קורס מצוין מציעה חברת top edu ואנו רוצים להסביר על האפשרות הזו כעת ולמה היא כל כך מומלצת.

אודות חברת top edu

מדובר למעשה על חברה ייחודית המתמחה בפתרונות למידה טכנולוגיים חדשים ומגוונים ומספקת שירותי למידה והסמכה אשר מותאמים לצרכי הלקוח במגוון טכנולוגיות. הם מציעים קורסים לקהל הפתוח, לחברות ועסקים, הכנה למבחני בגרות טכנולוגיים ועוד, וכן מציעים מגוון קורסי תכנות מעולים לילדים. מדובר על עסק שעובד באופן צמוד עם משרד החינוך וגורמים פדגוגיים נוספים וכן יוזם הרבה מאד שיתופי פעולה, כל זאת על מנת להנחיל ולחזק ידע טכנולוגי אצל ילדים ובני נוער לקראת הכשרתם בעתיד כעמוד השדרה של תעשיית ההייטק הישראלית. כמו כן מעניין לדעת כי זהו עסק בעל פן חברתי מובהק וכי רבים משיתופי הפעולה מתמקדים בבני נוער בסיכון וכאלו המגיעים מרקע סוציו אקונומי נמוך, מה שעבורם מהווה קידום ושוויון הזדמנויות אמיתי. אם כך, איזה קורסים עשויים להתאים לילדים שלכם?

קורס תכנות לילדים

כאמור, מדובר על חברה שמציעה מגוון רחב של קורסים וגם מקפידה לרענן את ההיצע שלה בכל זמן. בשנים האחרונות הקורס המוביל לתכנות לילדים הוא בלי ספק הקורס שנקרא Wise Kids. זהו קורס שמתאים לילדים בכיתות ז' עד ט' וכולל בין שמונים למאה ועשרים שעות לימוד. הקורס עצמו נבנה מתוך מטרה לתת מענה לצרכים ובעיות שהעלו מורים למחשבים ותכנות ולהכין את הילדים בצורה טובה יותר לעולם המבוגרים. בסוף הקורס מקבלים התלמידים תעודת מטעם חברת מיקרוסופט. השיעורים כוללים חשיפה לעולם התכנות ומדעי המחשב וכוללת משימות מאתגרות שמפתחות את החשיבה והיצירתיות של התלמידים.

קורסים נוספים

כמובן שהקורס שדיברנו עליו הוא רק אופציה אחת וכי ניתן למצוא עוד כמה אפשרויות מצוינות ללימודים טכנולוגיים:

קורס פיתוח אפליקציות לאנדרואיד:

קורס מיוחד המתמקד בהקניית כלים ומיומנויות פיתוח אפליקציות תוך שימוש בשפת התכנות ג'אווה ונוגע בנושאים החשובים ביותר בתעשיית פיתוח האפליקציות כיום. במהלך הקורס התלמידים מפתחים אפליקציות שהם מעלים כבר לאוויר לחנות אנדרואיד ובמקרים מסוימים הם אפילו מתחילים להרוויח עליהן כסף של ממש.

פיתוח אפליקציות למיקרוסופט:

נראה כי עם הזמן התחום הזה הולך והופך ליותר פופולרי ונפוץ. חברות רבות מחפשות מפתחים מוכשרים שיודעים איך לפתח אפליקציות למיקרוסופט והקורס הזה הוא מקיף וכולל ומאפשר לרכוש ידע מצוין.

אל תתפשרו על עתיד הילדים

בשורה התחתונה, בתור הורים עלינו להכין את הילדים שלנו לעולם המבוגרים של המחר, ועל אף שאין לנו מושג איך הוא יראה, אנחנו יכולים להיות בטוחים שכישורים וכלים טכנולוגיים יהיו מאד נחוצים בו. שווה להכיר את הקורסים השונים ולעודד ילדים עם זיקה טכנולוגית לקחת בהם חלק.