פנייה לקבלת טיפול רפואי בעבור ילד הוא ללא ספק אירוע מלחיץ לכל הדעות. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי שירותי הרפואה במדינת ישראל הם מתקדמים מאוד, כאשר לרשותכם כהורים יש את היכולת לבצע בחירה במרכז רפואי אשר מעניק מעטפת מקצועית ורפואית מהמעלה הראשונה, כפי שמציע למשל המרכז הרפואי שערי צדק. מחלקת הילדים של המרכז נחשבת לאחת ממחלקות הילדים האיכותיות ביותר במדינה, ועדות לכך ניתן למצוא בשורה של תגובות מרגשות מצד הורים כמו גם ילדים אשר קיבלו טיפול בבית החולים. כיצד תוכלו לדאוג לקטנים שלכם באמצעות טיפול במחלקת הילדים של המרכז הרפואי? להלן הפרטים.

מחלקת הילדים של המרכז הרפואי שערי צדק – קדמה טכנולוגית ורפואית פורצת דרך

עולם רפואת הילדים התקדם מאוד בעשורים החולפים, ועדות לכך ניתן למצוא ביכולת של צוותים רפואיים לספק מענה המגיע לידי ביטוי לא רק באבחון מהיר אלא גם ביצירה של מערכת טיפול פרטנית, לכל מקרה רפואי, בין אם מדובר במקרה רפואי דחוף, גם במצבי שגרה וגם במצב דחוף. באופן וברור, ילדים זקוקים למעטפת מקצועית כמו גם רגשית, כאשר המרכז הרפואי שערי צדק מספק לילדים את המענה לו הם זקוקים, כל זאת בעקבות תודעת שירות רפואית מתקדמת לצד צוות מקצועי  אשר מספק לכל משפחה את המעטפת הרפואית המתקדמת ביותר.

הצוות של בית החולים מורכב מרופאים, אחיות גם מטפלים מהשורה הראשונה בישראל, כאשר שימת הדגש בנושא של טיפול בילדים הוא לא רק בהיבט הרפואי אלא גם בהיבט הרגשי, כחלק מהבנה כי מדובר בדרך ליצירה של מענה שנועד להפחית את החשש מפני טיפולים רפואיים או כאשר מדובר במקרה של אשפוז על רקע של מצב רפואי הדורש זאת. על כן, פנייה למרכז הרפואי שערי צדק מהווה בעבורכם כהורים להעניק לילדים שלכם את ההזדמנות לקבל מענה אידיאלי המותאם לצרכים שלהם, כאשר לכל אורך הדרך אתם מקבלים מענה המגיע לידי ביטוי בשקיפות מצד הצוות הרפואי.

 

 

ראייה מערכתית המתבצעת באמצעות ציוד ומכשור רפואי מתקדם

עולם רפואת הילדים הוא עולם מרתק אשר מורכב משורה של דיסציפלינות, החל מאף אוזן גרון ועד למענה רגשי אשר נועד לספק לילדים את המענה לו הם זקוקים במצבים דחופים. מחלקת הילדים של שערי צדק היא מחלקה איכותית שהצליחה להוביל למערך שירות רפואי מתקדם. עם 120 שנות מצוינות וכן יחידות טיפול ייעודיות בעבור ילדים, ניתן לומר כי מדובר במחלקה מובילה בתחומה אשר מצליחה ליצור שינוי חיובי בחייהם של מטופלים מכל רחבי הארץ, ובפרט מאזור ירושלים, כאשר המרכז מעניק טיפול גם במקרים דחופים הדורשים התערבות מהירה מצד צוותים רפואיים, וגם במקרים שגרתיים של בדיקות שגרתיות לילדים – החל מגיל ינקות ועד גיל בגרות.

לסיכום

פנייה לקבלת טיפול רפואי בעבור ילדים היא מורכבת גם מבחינת ההיבט הרגשי וגם מבחינת הרצון לספק לילדים את המענה הרפואי המותאם והטוב ביותר בעבורכם. דרך פנייה למחלקת הילדים של בית החולים שערי צדק תוכלו להיות בטוחים כי ילדכם מקבלים את הטיפול הרפואי הטוב והמתקדם ביותר, החל מטיפול המתבצע לטובת אבחון של אלרגיה ועד לטיפולים דחופים הכוללים גם פרוצדורות ניתוח. מצוינות כמו גם שקיפות הם הערכים שמנחים את הצוות הרפואי אשר פועל לרווחתם של הילדים בכל ימות השנה, תוך שימת דגש על יצירה של מעטפת איכותית ובעלת השפעה חיובית בהיבט הרפואי לצד היבט רגשי, הן בעבור הילדים והן בעבורכם כהורים מלווים.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.