אם אתם והילדים שלכם לא יכולים לעבור שבוע בלי לדבר על מכוניות, טרקטורונים, אופנועים ושאר ציוד על גלגלים -חשוב שתדעו שעל מנת לממש את האהבה למוטוריקה ונסיעות אקסטרים: תוכלו לצאת אל מגוון נסיעות כיפיות וליהנות מפעילויות ספורט מוטורי גם בשטח, כמו גם בפעילויות לכל המשפחה אשר מתרחשות במרחבים ייעודיים.

כיום אפשר לצאת אל טיולים, נסיעות, פעילויות והרפתקאות בכל הארץ ובעולם, בזמן שבאמצעות ציוד מתאים, כדוגמת: טרקטורונים ממונעים לילדים ושאר כלי רכב, אפשר לבלות ימים כיפיים במיוחד עם כל המשפחה!

פעילויות למשפחות

אז אילו פעילויות ישנן עבור משפחות שאוהבות גלגלים? הנה 5 פעילויות מומלצות עבור מי שעולם הגלגלים קרוב לליבו:

רכיבה על טרקטורונים ממונעים לילדים

אחת הפעילויות שהפכו לפופולאריות בקרב משפחות, הינה יציאה לטיול טרקטורונים עם הילדים. מי שאוהב את החוויה מלאת הריגוש, יוכל לצאת לטיולים מאורגנים, לרכוש טרקטורון לנסיעות בשטח, או לשתף את הילדים בתשוקה לנסיעות מאתגרות על ידי רכישת ממונעים לילדים. כלי רכב אלה הם בעצם צעצוע בטוח, גדול וחכם שמתאים לרכיבת ילדים. טרקטורון לילדים נוסע קדימה ואחורה בכביש ובשטח, הוא מצויד בבולמי זעזועים, יש לו כמה מהירויות בהן הילד יכול לשלוט, מערכת היגוי רחבה לבטיחות ושליטה טוטאלית, מצבר של 24 ואלט, תוך שילדים מגיל 3 ומעלה יכולים לרכב על הטרקטורון בבטיחות. את כלי הרכב ניתן לרכוש מחנויות צעצועים, תוך שבאמצעות טרקטורון לילדים: תוכלו לצאת אל טיול שטח מושלם!

טיול ג'יפים

אם אתם רוצים להגיע אל מגוון מסלולי טיול, ליהנות מנהיגה מוטורית ברמה מקצועית ואף להתחבר אל משפחות אחרות שאוהבות גלגלים – תוכלו לצאת אל טיול ג'יפים. כיום ישנם טיולי ג'יפים מאורגנים המתאימים לכל המשפחה המציעים יציאה אל מסלולים בכל הארץ. מי שירצה לצאת לטיול באופן עצמאי, יוכל לשכור ג'יפ או לקנות כזה בזמן שכיום אפשר לרכוש "מיני ג'יפ" שמתאים לנסיעה עירונית ונסיעת שטח קלה.

רכיבה על אופנועים

אוהבי האופנועים יוכלו להוציא את הילדים שלהם לרכיבה עם קסדה ושמירה על כל תקנות הבטיחות והציוד הנדרש. לרכיבה כזאת אפשר לצאת עם הילדים, כמו גם להצטרף אל חברות אופנועים שמבצעות נסיעות כיפיות ומשותפות בעיקר בסופי שבוע. אם ילדכם מתעקש לנסות לרכב על אופנוע לבד, תוכלו לאפשר לו את החוויה על ידי רכישת אופנוע ממונע לילדים מחנויות צעצועים. אופנועים כאלה אינם יקרים ובאמצעות המכניקה שלהם – מקנים לילדים חוויה דומה מאד לזאת של המבוגרים.

בילוי במסלול קארטינג

דרך נוספת ליהנות מחוויה מלאת אדרנלין הינה יציאה עם המשפחה למסלול קארטינג. קארטינג מאפשר לצאת לנסיעה בתוך מסלול מרוצים אמיתי עם בני הזוג או עם הילדים, תוך שישנם בארץ לא מעט מסלולים המציעים את החוויה. כיום ישנו מגוון רחב של מסלולי קארטינג, החל מכאלה המתאימים לחובבנים עד למסלולים מקצועיים. החוויה כמובן כיפית ועוצרת נשימה.

נהיגה ברכב ספורט

בתוך כבישי הרי יהודה ובשאר כבישים הררים בארץ, ניתן לשכור ולנהוג לכמה שעות ברכב ספורט. רכבים מסוג מזארטי, BMW , מרצדס ועוד, נחשבים "רכבי על" באמצעותם ניתן להגיע אל מהירות גבוהות, תוך שהרכבים מצוידים בכל מה שדרוש עבור רכיבה ספורטיבית. את החוויה ניתן לעבור לבד, או עם האנשים שאתם אוהבים.

לסיכום, ספורט מוטורי אשר עוסק בתחומי הנהיגה והרכיבה, כובש את העולם ונחשב לדרך נפלאה להעביר זמן פנוי בכיף. אם במשפחה שלכם כולם "פריקים" של גלגלים, תוכלו כבר עכשיו להעניק להם חוויה בלתי נשכחת על ידי בחירת שלל פעילויות, מכוניות וטרקטורונים לילדים, כמו גם בילוי באטרקציות מלאות אדרנלין!