ניהול עסק, כמו גידול ילדים, איננו דבר פשוט או קל. גם אם מדובר בעסק בוגר, אשר כבר עומד על הרגליים ו"הולך בכוחות עצמו”. מסיבה זו, עסקים בוגרים רבים פונים לייעוץ מקצועי, אשר יסייע להם לצלוח את האתגרים הרבים ואף לצמוח ולהגיע לפריצת דרך עסקית.

טרגו, על קצה המזלג

טרגו (Targo consulting) היא חברת ייעוץ, אשר מתמחה בייעוץ עסקי לעסקים בשלבי פעילות שונים, כולל לעסקים בוגרים. זאת, בכך שהיא מסייעת להם להשיג את יעדיהם העסקיים. אם תרצו לדעת בהרחבה על החברה, ישנו אתר של טרגו, כאשר את תמצית הדברים נפרט מייד. טרגו הוקמה בשנת 2012 וצברה ניסיון רב, בתחומים עסקיים מגוונים. מה היא מציעה עבורכם?

מאסטרטגיה לתוכניות מעשיות

ייתכן שהעסק שלכם התחיל את דרכו מתוכנית מסודרת וייתכן שלא. בכל מקרה, עסק בוגר ממוצע, הוא לרוב עסק שהספיק לעבור לא מעט טלטלות ושינויים. הרי תוכניות אף פעם לא מתממשות בדיוק לפי המתוכנן. ייעוץ איכותי יוכל לסייע לכם בכל נקודת זמן, כולל כאמור במצב של עסק חדש יחסית אבל בוגר ואפילו לעסק וותיק למדי. הייעוץ משלב היבטים לכאורה שונים לחלוטין, אך למעשה משלימים. מחד, ישנו ההיבט האסטרטגי הכללי, שהוא שיקול על ברמות שעשויות להיות תיאורטיות למדי. מאידך, הייעוץ בהחלט נכנס לפרטים מעשיים וקונקרטיים מאוד – היבט זה מהווה חלק מרכזי וחשוב ביותר במסגרתו. הגדרה מדויקת של האסטרטגיות העסקיות שלכם, בהתאמה עדכנית למצבכם ובאופן ריאליסטי, תסייע מאוד. בכך, היא תתרום גם לקידום ההיבטים המעשיים בניהול העסק.

מענה תפור עבורכם

כל עסק שונה ממתחריו. הייעוץ שתקבלו יהיה לכן מותאם במיוחד עבורכם. יהיה ממונה עליו יועץ ספציפי, אשר רק הוא יטפל בכם, לכל אורך הדרך. מדובר בתהליך אשר כולל את השלבים הבאים: ניתוח עסקי ליבה שלכם, זיהוי הזדמנויות והכנת תוכנית עסקית ולאחר מכן ליווי ביישום התוכנית.

בגישה של סטארט אפים

טרגו מתמחה בסיוע ליזמים וסטארט אפים, אם כי כאמור, לא רק. ניסיון זה מתבטא בגישות יעילות וחדשניות, כגון גישת סטארט-אפ רזה, אשר מקדמת צמיחה מהירה, במינימום עלויות. נכון, עסק ממוצע איננו סטארטאפ, אך בהחלט יש מה ללמוד מעולם זה.

 

 

תדמית, מיתוג, מיצוב ובידול

דוגמה להיבטים האסטרטגיים שבהם טרגו יכולה לסייע, להם יש גם היבטים מעשיים רבים, מספקים נושאי התדמית, מיתוג, מיצוב ובידול. זו היא קבוצת נושאים אסטרטגיים שהולכים ביחד. על "תדמית" כולם שמעו. “מיתוג" מתייחס לתפיסות ולערכים שלכם כעסק. מיצוב הוא תיאור מצבכם ביחס למתחרים – היכן אתם ממוקמים לעומתם מבחינת הביקוש למוצריכם ואפילו מבחינת התדמית. בידול הוא השוני של מוצריכם ושרותיכם, ביחס לאלה של המתחרים, מבחינת מה שחשוב ללקוחות. כל אלה גם חשובים ברמה האסטרטגית וגם משליכים על החלטות מעשיות ועל פעילויות שונות.

שיווק מודרני

תחום בולט במיוחד מבין התחומים הרבים בהם תוכלו לקבל סיוע, הוא נושא השיווק. חייבים לשווק ועסקים מודעים לכך. אך מידת התחכום ואיכות הטיפול בנושא זה, קריטיים. פעמים רבות, יש כאן פוטנציאל לשיפור רב. מבחינת הבנת הלקוחות הפוטנציאליים שלכם, הבנת האופן הטוב ביותר לפנות אליהם, שליטה בטכנולוגיות וטכניקות שיווק מודרניות ועוד.

ניהול כספים

ניהול כספים איכותי, הוא לא רק עניין של עמידה בדרישות הרשויות וטיפול מסודר בכך באמצעות רואה חשבון. הניהול הכספי הוא נושא רחב ביותר, אשר מענה איכותי עבורו יכול לעשות הבדל דרמטי. בתזרים המזומנים, בשיפור ההכנסות, בצמצום הוצאות וברווח.

לסיכום

אם אתם  מחפשים ייעוץ עסקי לעסקים בוגרים, טרגו תספק את המענה המושלם עבורכם!