הורות היא המשימה הקשה המאתגרת ביותר. למעשה, כל הורה בישראל רוצה ליצור בעבור הילדים שלו מערכת של תמיכה וסיוע אשר תוביל למימוש הפוטנציאל כמו גם חיים מאוזנים ובריאים כאשר הם מתגברים, וזאת באמצעות ארגז של כלים. יחד עם זאת, כפי שכל הורה יודע, אין הוראות מדויקות ולא פעם אתם כהורים מוצאים את עצמכם מתוסכלים כתוצאה מבעיות שנוצרות במסגרת המשפחתית ובמערכת היחסים שלכם ושל הילדים. אם עד לפני מספר שנים היכולת לקבל מידע מהימן כמו גם הדרכה הורית המותאמת למצבכם הייתה בגדר פנטזיה, כיום באמצעות פורטל טיפולים תוכלו לקבל את כל המידע החשוב ביותר בנוגע להורות – מבלי לצאת מהבית.

פורטל טיפולים – כל מה שהורה צריך לדעת

קושי ואתגרים במערכת המשפחתית הוא לא ייחודי רק לכם. כל הורה נאלץ להתמודד בשלב כזה או אחר עם אתגרים, כאשר לא פעם חוסר הידע והמיומנות הוא זה שמשפיע על היכולת לקבל החלטות מושכלות, בייחוד במצבים רגישים כמו טראומות, חרדות ותהליך ההתבגרות שמשפיע על המרקם המשפחתי. פורטל טיפולים ישראל הוקם מתוך מטרה לספק להורים מידע מהימן ומקצועי במגוון נושאים שעל סדר היום – החל מהדרכה הורית ועד מידע בנוגע לאוטיזם, אספרגר ועוד.

את הפורטל הקים בהתנדבות מלאה מכון חיבורים אשר מתמחה מזה שנים רבות בטיפול במשפחות שמתמודדות עם קשיים, כאשר הפורטל עצמו מתעדכן בכל עת במאמרים ומדריכים שבהם תוכלו להיעזר באופן אינטרנטי מתוך מטרה ליצור מענה שיאפשר לכם כהורים להבין לעומק אודות סוגיות משמעותיות. מעבר למאמרים, ניתן לפנות דרך האתר למטפלים מוסמכים שעברו הכשרה בתחום, כל זאת כחלק מהבנה כי פנייה לסיוע מקצועי היא בעלת ערך עצום הן לטובת בניית מסוגלות הורית אבל בייחוד בכל הקשור להתמודדות טובה יותר עם מצבים מורכבים, כמו למשל גידול ילדים שאובחנו בתסמונת אוטיזם או בעיות רפואיות מורכבות. יחד עם זאת, חשוב לציין כי המידע המוצג בפורטל אינו מחליף קבלת ייעוץ וליווי מצד רופאים, כל זאת כחלק מהבנה כי סיוע צמוד מצד רופאים כמו גם מטפלים המוצגים באתר הוא המפתח לטובת יצירה של מערך אפקטיבי שכל הורה זקוק לו, על אחת כמה וכמה הורים לילדים עם צרכים מיוחדים.

פורטל טיפולים - הבית של ההורים בישראל

קבלת מידע מהימן אודות טיפולים

היכולת לקבל מידע מהימן אודות טיפולים מתקדמים מהווה פרצת דרך של ממש בתחום ההורות, ועדות לכך ניתן למצוא במספר הגבוה של הגולשים שנכנסים לאתר להתעדכן בתכנים חדשים כמו גם יוצרים קשר עם המטפלים המוצגים באתר. מכון חיבורים השכיל להבין כי הציבור בישראל ובפרט ציבור ההורים נאלץ להתמודד עם אתגרים שונים שמשליכים על שגרת היום יום. חשוב להבין כי כל אתגר – קטן וגדול יכול להיפתר באמצעות כלים מקצועיים והכוונה המתבצעת באמצעות מיטב המומחים. קבלת מידע דרך פלטפורמה אינטרנטית כמו זו היא הזדמנות מצוינת בעבורכם לקבל מידע אך גם לקחת חלק פעיל שלא נותן למשברים לנהל אותו אלא להפך. דרך הצטרפות לדיוור תוכלו לקבל ראשונים את העדכונים ואת המאמרים החדשים שעולים לאתר, כאשר ניתן גם ליצור קשר מתוך מטרה להתאים את הטיפול המתאים בעבורכם, ובעבור ילדכם.

לסיכום

פורטל טיפולים הוא הבית של ההורים בישראל ועדות לכך ניתן למצוא במספר הכניסות הרב כמו גם בהתעניינות ההולכת וגוברת מצד הורים שמבינים כי המידע נמצא ממש בהישג יד. אז קדימה, למה אתם מחכים? זה הזמן להצטרף לקהילת חיבורים הפועלת בכל ימות השנה ועם שימת דגש על התאמה מדויקת לבקשות ולצרכים הנדרשים שלכם, ושל היקרים לכם מכל – הילדים.

 

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.