הקיץ מגיע, ולצד הטמפרטורות שעולות, חשוב להיערך גם לקראת החופש הגדול. על מנת שהילדים לא ירבצו על הספה ויצפו בטלוויזיה לכל אורך היום, חשוב לאפשר להם ליהנות מחוויות שונות, ולבלות יחד זמן איכות משפחתי. אבל איך תוכלו לפנק את הילדים בקיץ? הנה כמה הצעות:

לפנק את הילדים והילדות בקיץ

נא להצטייד בהתאם!

קיץ וחם? זה בדיוק הזמן הנכון לרענן את המלתחה ולרכוש בגדי קיץ מדליקים, סנדלים לילדות, סנדלים לילדים ואקססוריז צבעוניים שישדרגו את המראה. כדי להפוך את ריענון המלתחה לחוויה אמיתית, תוכלו לצאת עם הילדים ליום שופינג בקניון או במתחמי הקניות השונים ולהתחדש בשלל פריטים מיוחדים ויפיפיים.

בילוי רטוב ומרענן

בימי הקיץ החמים אין דרך טובה יותר להתרענן מאשר בילוי רטוב, ומה הכוונה ברטוב? הכוונה במסלולי טבע הכוללים נחלים ונהרות, בילוי בפארק מים או אפילו פיקניק בחוף הים. זו דרך מצוינת לפנק את הילדים ולהעניק להם חוויה מיוחדת ובלתי נשכחת, כשתוכלו להכין מבעוד מועד לוח תכנון לפעילויות בקיץ, ולשבץ את הפעילויות האידיאליות ביותר בימים המתאימים.

סדנת יצירה

לא מעט קייטנות וסדנאות יש במהלך הקיץ, אבל אם אתם מחפשים מסגרת שאינה מחייבת ויחד עם זאת מעניקה לילדים מקום ליצירתיות הרי שמוטב שתרשמו אותם לסדנת יצירה חד פעמית. באופן כללי טוב לדעת שיצירה מהווה כלי לפיתוח המיומנויות המוטוריות והקוגניטיביות, כך שמלבד היצירה עצמה וההנאה הכרוכה בה, הילדים יזכו ליהנות מפעילות שתורמת להתפתחות באופן ניכר.

לפנק את הילדים בקיץ

הצגות לילדים

אם במהלך החופש הגדול אתם עובדים, סביר להניח שהילדים נשארים בבית (או בקייטנה) עד לשובכם. כדי להעניק להם חוויה משפחתית מהנה ולאפשר להם ליהנות מזמן איכות, תוכלו לרכוש כרטיסים להצגות ילדים שונות המתקיימות אחר הצהריים. כיום ניתן למצוא לא מעט הצגות חינוכיות, כאלה שמעבירות מסר חינוכי או מוסר השכל חשוב. נסו לברר אילו הצגות קיימות בתיאטרון הקרוב לביתכם ורכשו כרטיסים מבעוד מועד.

בריכה ביתית

אם אתם גרים בבית עם חצר, כדאי לרכוש בריכה ביתית בגודל האידיאלי בעבורכם. כיום ניתן לרכוש בריכות לפעוטות ובריכות לילדים, כשאין צורך לחפור, לבנות או לשפץ – משום שמדובר בבריכות שניתן להציב בחצר, ולאחסן במהלך ימי החורף. בריכה ביתית היא דרך נהדרת לפנק את הילדים במהלך הקיץ, משום שהם יכולים לבלות בחלל הביתי וליהנות מפעילות קייצית ומהנה. חוץ מזה, תוכלו להזמין אליכם חברים מהכיתה של הילדים ולארגן מסיבת בריכה.

שלגונים בהכנה ביתית

כשהיינו ילדים היו מעין מיכלים ייחודיים שאפשרו לנו להכין שלגונים וארטיקים ביתיים. ובכן, זו יכולה להיות פעילות מצוינת ופינוק מושלם לימי הקיץ. רכשו את הכלי הייעודי (ניתן לרכוש בכל רשת לכלי בית), והכינו יחד עם הילדים שלגונים וארטיקים טעימים. תוכלו לקצוץ פירות, להוסיף סוכריות ואפילו להמיס שוקולד ולהכין שלגון מצופה.

 

הקיץ כבר פה, וזה הזמן לפנק את הילדים ולהעניק להם חוויה מיוחדת ובלתי נשכחת!