נמצאים בבידוד עם הילדים וצריכים משהו שיציל לכם את המצב? הגעתם למקום הנכון, אתר תחביבן כאן עבורכם עם המוצרים הכי שווים שיסייעו לכם להעביר את הזמן בבידוד עם הילדים.

בבידוד עם הילדים? אנחנו יודעים שקשה לכם

בשנתיים האחרונות אנחנו נמצאם בתקופה פשוט מטורפת ואיך נאמר זאת בעדינות, השגרה היא לא חלק ממנה. בשנתיים האחרונות ידענו תקופות קשות של סגרים, בידודים וכמות גדולה של נבדקים ונפטרים ממחלת הקורונה. אין ספק שיותר מכולם, מי שנאלץ להתמודד עם התקופה הקשה הזו ביתר שאת הם הילדים שלא הולכים למסגרות. אז אם אתם עכשיו נמצאים בבידוד עם הילדים, האמינו לנו שאנחנו מבינים כמה קשה לכם. הדבר קשה שבעתיים במיוחד אם יש לכם ילדים קטנים שלא הולכים למסגרות ומחכים רק לצאת החוצה ולשחק על החברים. זה בדיוק הזמן שלכם להכיר את אתר תחביבן, האתר שיציל לכם את המצב בזמן הבידוד עם הילדים.

הכירו את אתר תחביבן

אתר תחביבן הוא למעשה חנות יצירה ותחביבים אונליין, שבו תוכלו למצוא מגוון רחב של משחקים ויצירות שיעבירו לכם את הזמן בבידוד עם הילדים. אחר היתרונות הבולטים של האתר תחביבן הוא המשלוח המהיר עד בית הלקוח, כך שהרכישה שלכם תהיה רלוונטית עוד בזמן הבידוד כדי שתוכלו להעביר את הזמן בקלות.

באתר תחביבן תוכלו למצוא פאזלים תל ממדיים, חרוזים ליצירה, צבעה לפי מספרים, ערכות רקמה, הכנת כרית או תמונת צמר, יצירת בובות וצעצועים ועוד. תוכלו לשלם בקלות ובמהירות באמצעות ביט, להתעדכן כל הזמן בסטטוס של המשלוח ואפילו לשלוח מתנה לילדים אחרים שנמצאים בבידוד, בכל במקום אחד.

קבלו את המשחקים השווים של תחביבן

פאזלים תלת מידי

פאזל תלת ממדי הוא פאזל מושלם כי אתם פשוט יוצרים דגם אומנותי חדש משלכם. מדובר בפאזל המורכב מחלקי עץ תלת ממדיים שמהם אתם יכולים להרכיב למשל תיבת תכשיטים, תיבת אוצר, שעון קיר עם מטוטלת, קרוסלות ועוד. בניגוד לפאזל רגיל, עם הפאזל הזה הילדים שלכם באמת ירגישו שהם יוצרים משהו חדש וזה יעביר להם את הזמן בכיף בבידוד.

בידוד עם הילדים? אתר תחביבן יציל את המצב

רקמת חרוזים

הילדים שלכם אוהבים לרקום מחרוזים? הגעתם למקום הנכון. באתר תחביבן תוכלו למצוא מגוון רחב של ערכות רקמה מחרוזים במגוון דוגמאות. בין השאר תוכלו לבחור רקמת חרוזים בצורה של טווס, פרחי פרג, פרפרים, פיל הזהב ועוד. הערכות הללו כוללות בין השאר קנבס מודפס ללא מסגרת, חרוזים, מחט וחוטים, תוכלו להעביר שעות ארוכות בבידוד עם הילדים וליצור רקמות מהממות.

יצירת בובות וצעצועים

הילדים שלכם אוהבים לתפור? זה הזמן ליצור בובות וצעצועים באמצעות ערכות תפירה מגניבות. תוכלו בין השאר לתפור וליצור בובה של חד קרן, שפנפנים, גמדים, כדורים פורחים ובובות שונות. באתר יש מגוון רחב של ערכות מהמחיר הנמוך לגבוה, אתם כמובן יכולים לבחור לעצמכם את הערכה המתאימה ביותר.

ערכות התפירה הללו כוללות בין השאר סריגי בד לגוף הבובה, בדים לבגדים (סריגים, טול, כותנה, תלוי בדגם הספציפי), כל האביזרים הדרושים (כפתורים, סרטים), תבניות תפירה, קווצות שיער לעיצוב תסרוקות בובה, נעליים – נעלי בובה מוכנות (אופציונלי) וחוט צפוף להידוק רגליים וידיים. המלאכה תהיה עבורכם קלה ופשוטה כי הערכה מכילה גם הוראות מפורטות וברורות (יותר מ- 70 תמונות ואיורי צבע) וקישורים להדרכות וידאו.

בנוסף אפשר לייצר אווירה נחמדה בבית שתגרום לכולם להיות יותר שמחים ולהתנער מעט מתחושת הבדידות והחולי. אפשר להשמיע מוזיקה מתחנת רדיו ישראלית טובה, להכין ממתקים כיפים לנשנוש, להכין כוסות שתייה מפנקות ועוד.

לסיכום

אם אתם רוצים להעביר את הבידוד עם הילדים בנעימים, אנחנו בהחלט ממליצים לכם להיכנס לאתר תחביבן ולהתרשם ממגוון המוצרים השווים שיש שם.