בשנים האחרונות סרילנקה הפכה ליעד מבוקש מאד בקרב משפחות, והאמת היא שכשאנחנו נחשפים לנופים של המדינה הזו אנחנו בהחלט מבינים למה. הכירו את סרילנקה כמו שלא הכרתם, מה כדאי לראות? איך מוציאים ויזה? כל התשובות.

הכירו את סרילנקה

סרי לנקה היא מדינת אי השוכנת באוקיינוס ההודי. ההיסטוריה של סרי לנקה הושפעה ממאות שנים של קולוניאליזם, כמו גם ממשאבי הטבע ומיקומה. לפני הכל חשוב לציין שעל מנת להגיע לסרילנקה כתיירים אתם צריכים להוציא ויזה לסרילנקה. יש לבצע את התהליך טרם הטיסה וכמובן להגיע מוכנים על נמת שלא תהיו מופתעים, נדבר על זה בהמשך.

בכל אופן, סרי לנקה היא מדינה עם תרבות ומורשת עשירה. זוהי מדינה שידועה בחופים, בחיות הבר, התבלינים והתה שלה. התיירות לסרילנקה גדלה באופן אקספוננציאלי עקב בניית מלונות חדשים וטיסות נוספות זמינות לסרילנקה ממדינות שונות ברחבי העולם. בתוך כך, בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים מבקשים להגיע לאי המושלם הזה ומיד תבינו מדוע.

מה סרילנקה מציעה למשפחות?

כפי שכבר הבנתם, סרילנקה מציעה אין ספור אפשרויות למשפחות שמגיעות לנפוש באי הקסום הזה. אנחנו מתחילים עם גולת הכותרת של סרילנקה, חופי הים המרהיבים ביופיים. סרילנקה היא אי טרופי, מה שאומר שאתם הולכים ליהנות מחופים עם מים צלולים במיוחד, לופים נקיים וחולות לבנים. אנחנו ממליצים לכם להגיע לאחד מאתרי הנופש שממוקמים ממש על החוף, זה יהיה גן עדן עבור הילדים שלכם. בנוסף, אם אתם חובבים של גלישת גלים, סרילנקה היא היעד המושלם ביתר עבורכם, פשוט קחו גלשן ותתחילו לגלוש על הגלים המטריפים שלה.

 

 

אם בא לכם לחוות חוויה נהדרת עם הילדים, אנחנו ממליצים לכם לקחת אותם לטיול ברכבת. מדובר כמובן באחד מאמצעי התחבורה העיקריים של סרילנקה ואם תעלו על הרכבת תוכלו ליהנות מנופים עוצרי נשימה, מה שהופך אותה לאטרקציה בפני עצמה. תוכלו לנסוע ברכבת בין הכפרים הציוריים של האי, לראות נופים אוטנטיים ולעבור בלא פחות מ-21 מנהרות, הילדים שלכם פשוט יהיו מרותקים מהנופים ולא ירצו לרדת ממנה.

אז איך מוציאים ויזה לסרילנקה?

כפי שציינו, על מנת להגיע ליעד המבוקש הזה אתם צריכים להוציא ויזה לסרילנקה. ברוב המקרים שלטונות סרילנקה מעניקים לתיירים ישראלים ויזה בקלות, אך עדיין אתם צריכים לעמוד בכמה תנאים על מנת להוציא ויזה. ראשית, אתם צריכים להצהיר שאין לכם כל כוונה לעבוד במדינה. בנוסף, עליכם לעזוב את סרילנקה תוך 30 יום מרגע הכניסה שלכם לאי או לבקש הארכה לוויזה. כמו כן, עליכם להצהיר שיש לכם מספיק כסף כדי למלא את הצרכים שלכם לאורך כל תקופת השהות באי. חשוב לציין שהדרכון שלכם חייב להיות בתוקף לחצי שנה מיום הכניסה שלכם לאי לפחות ושיש לכם כרטיס טיסה חזרה לישראל.

מה מזג האוויר בסרילנקה?

סרילנקה היא אי טרופי וזה אומר שבכל חלקי המדינה יורד גשם במשך השנה. אולם עליכם לדעת שהעונות הגשומות ביותר הן אוקטובר עד ינואר בחוף המזרחי ומאי עד יולי בחוף המערבי. האקלים של סרילנקה משתנה במהירות בכל חלקי המדינה, לכן לפני שאתם ממהרים לסגור תאריכים אנחנו ממליצים לכם לבדוק מה מזג האוויר באי ולאיזה חלק ממנו כדאי להגיע.​​​​​​​

לסיכום

אין ספק שבשנים האחרונות סרילנקה הפכה ליעד תיירותי מבוקש מאד, במיוחד בקרב משפחות. לפני שאתם סוגרים תאריכים אנחנו ממליצים לכם לעשות את כל ההכנות ולהוציא ויזה לסרילנקה, שבלעדיה לא תוכלו להיכנס למדינה.