בזמן מגפת הקורונה רבים חיפשו כיצד להעביר את הזמן בין הסגרים והבידודים. בעידן שבו הרשתות החברתיות שולטות, היכולת לסגל כישורים חדשים הפכה לקלה ופשוטה יותר מאי פעם, בייחוד לאור היכולת ללמוד מיומנות חדשה כמו תפירה, כולל תפירה של בגדי תינוקות. כידוע, המחיר של בגדי תינוקות עלה באופן משמעותי בשנים האחרונות ולכן היכולת לתפור בגדי תינוקות באופן עצמאי כמו גם להביע את עצמכן מבחינה אומנותית מהווה דרך מצוינת ליצור בעבור התינוק/ת בגד שאותו יצרתם בעבודת יד קפדנית. כיצד תוכלו לתפור בגדים איכותיים בעבור הדבר הכי יקר לכם בעולם? להלן פרטים.

בחירת בדים איכותיים

לבחירת הבדים יש משמעות גדולה בכל הקשור ליכולת לתפור בצורה איכותית אבל גם מהירה וטובה. מאחר ומדובר בבגדי תינוקות, חשוב לבחור בבדים נושמים ואלסטיים ועל כן באמצעות רכישה של בדים אונליין דרך חנות מוכרת כמו קדנה תוכלו לקבל הצעות לבדים בעבור התפירה, כל זאת מבלי לצאת מהבית ועם שימת דגש על התאמה אישית לטעם האישי מבחינת טקסטורה וצבע. מדובר בדרך נהדרת ליצור מערך תפירה שלוקח בחשבון את המרכיבים של הבד לטובת יצירה של בגדי תינוקות איכותיים – ממש כמו שאפשר לקנות בחנות.

שימוש במכונת תפירה חשמלית

על מנת לבצע את התפירה בצורה טובה ומקצועית נדרש לעבוד עם מכונת תפירה חשמלית המאפשרת להחליף את הפעולה הידנית המורכבת של התפירה. כיום ניתן לקחת קורסים פרטיים או אינטרנטיים שבמסגרתם ניתן ללמוד כיצד לעבוד עם המכונה החשמלית, כל זאת כחלק מיצירה של פריטים לתינוקות אותם תופרים באמצעות מכונה ולא בתפירה ידנית שהיא גם לא איכותית מספיק אבל גם עלולה להוביל לקרעים, בייחוד כאשר מדובר בבדים עדינים כמו בד פשתן, בד סאטן או בד כותנה הנחשבים לבדים הטובים ביותר בעבור בגדי תינוקות.

יצירת גזרות מוכנות

חלק מהותי מתהליך התפירה כולל כמובן את הגזרה. במקום להסתבך עם גזרות, אפשר להוריד דרך אתרים מתמחים גזרות של אוברולים, שמלות וג'קטים במידות 3-0 שאותן קל לתפור. העדיפו בתור התחלה להתחיל בגזרה בסיסית כמו גזרה של חולצה, ובהמשך להתקדם לפריטי ביגוד הכוללים למשל אוברול עם כפתורים.

תפירת בגדי תינוקות: עשו זאת בעצמכן

צפייה בסרטונים לטובת לימוד

על מנת לתפור בגדי תינוקות נדרש לסגל מיומנות אותה אפשר לקבל דרך מדריכים מצולמים של תופרות מקצועיות כמו גם חובבניות שמציגות טכניקות מתקדמות שמאפשרות לקצר את זמן העבודה ואף ליצור אפליקציות מיוחדות על גבי הביגוד, כל זאת כחלק מיצירה של פריטי לבוש יפהפיים אותם תופרים בעבודת יד ועם המון אהבה.

שימוש באפליקציות לטובת שדרוג הבגד

על מנת לשדרג את הבגד, בייחוד אם מדובר בחולצה או שמלה אפשר ואף רצוי להשתמש באפליקציות כמו פאצ'ים או חוטי תפירה מיוחדים שיעניקו לבגד את הטאצ' האישי שלכם. שימו לב כי השימשו באפליקציות אינו מתאים לכל בד ולכן צריך להתייעץ עם בעלי מקצוע כמו תופרות וכן חנויות בדים אשר יכולות לסייע לכן בתהליך הבחירה של האפליקציות המיוחדות כמו פאצ'צים מיוחדים ומדליקים לבגדי תינוקות וילדים.

לסיכום

תפירה של בגדי תינוקות מהווה דרך מצוינת להעניק לילדכם פריט שימושי אך גם בעל ערך סנטימנטלי אדיר. ברחבי הרשת ניתן לצפות בחינם בסרטונים של תפירה כמו גם לקבל סיוע לטובת בחירה של בדים אונליין, כל זאת מבלי לצאת מהבית ועם יכולת אמיתית להשתפר וליצור יותר ויותר דגמים שיתאימו לארון הבגדים של התינוק שלכן, ומי יודע – אולי פתח לקריירה מצליחה בתחום בגדי התינוקות שנמצא במגמת צמיחה מאטורית.