אין הורה שלא שמע את המשפט "משעמם לי". במקום שהם יצפו בסרטונים ביוטיוב או בטלוויזיה, ניתן ואף רצוי לבצע בעבורם רכישה של סדרות הספרים המיועדים לילדים ואותם ניתן למצוא בחנות של סטימצקי. למה לרכוש ספרים עוד בגילאים צעירים? להלן הפרטים.

רכישת ספרים לילדים: קל ופשוט יותר בזכות אתר סטימצקי

רשת חנויות סטימצקי היא הרשת הגדולה והמובילה בישראל בתחום הספרים. הרשת הוקמה בשנת 1920 ומאז הצליחה לסחוף אחריה מאות אלפי לקוחות מרוצים הפוקדים את חנויות הרשת ולאחרונה גם את האתר של הרשת. באתר סטימצקי אפשר למצוא ספרים לילדים במגוון קטגוריות, ולהזמין אותם במשלוח מהיר עד לבית. מדובר בהזדמנות מצוינת בעבורכם כהורים לספק לילדים שלכם אפשרות לשפר את מיומנות הקריאה כמו גם להעשיר את אוצר המילים, כחלק מיצירה של שגרת קריאה אותה חשוב להטמיע עוד בגילאים צעירים. אם עד לפני מספר שנים רכישה של ספרים התבצעה אך ורק דרך החנויות הפיזיות כמו גם בימי שבוע הספר, כיום ניתן לבצע את התהליך באופן מהיר ונגיש דרך האתר של סטימצקי אשר דרכו ניתן לבצע הזמנה של ספרים כמו גם לקבל מחירים מעולים שיעשירו את הספרייה בבית ויהפכו את ילדכם לחובבי ספרים מושבעים.

מהם הספרים המובילים בקטגוריית הילדים?

כאמור, אתר סטימצקי מהווה בית חם לחובבי הספרים – מבוגרים וילדים כאחד. הקטגוריה של ספרי הילדים באתר היא קטגוריה מגוונת הכוללת בין היתר ספרים קלאסיים כמו ספרי מר וגברת, הכבש השישה עשר, הדג שלא רצה להיות דג, מיץ פטל, האוסף הקלאסי של הילד הזה הוא אני לצד ספרים חדשים במגוון נושאים כמו הרשימה לילדים, פשפש מתלבש, השמיכה של יסמין ועוד. נוסף לכך, תוכלו דרך האתר להזמין גם חוברות עבודה וכן חוברות פעילות במחירים נגישים ועם שימת דגש על מתן ערך מוסף לילדים בדמות ספרי הכנה לכיתה א' וכן חוברות פעילות בהן ניתן להיעזר לטובת הפחתת התלות במסכים. חשוב להבין כי הספרים אותם ניתן לרכוש דרך האתר של החברה מהווים הזדמנות מצוינת להעניק לילדכם ערך מוסף ויתרונות רבים, כפי שנסביר כעת.

קוראים מגיל צעיר: סדרות הספרים הכי שוות לילדים נמצאות באתר סטימצק

למה חשוב לתת לילדים לקרוא מגיל צעיר?

מיומנות של שפה וקריאה הן מיומנות חשובות מאוד אותן צריך להטמיע כבר בגילאים צעירים, כאשר דרך מצוינת לעשות זאת יכולה להתבצע באמצעות תרגול של קריאת ספרים. למעשה, מדובר בתהליך שבמסגרתו ניתן להרגיל את הילדים לקרוא ולפתח את הדימון בזכות ספרים שיאפשרו להם לפתח לא רק מיומנות של שפה אלא גם יהוו בעבורם עולם תוכן עשיר זמין. מאחר והטלוויזיה והמחשב הפכו לחלק בלתי נפרד מחייהם של ילדים, רצוי לחזק את היכולת הקוגניטיבית כמו גם את כישורי הריכוז באמצעות קריאת ספרים המתבצעת בהתאם לגילאים של הילדים. כהורים, תוכלו לספק לילדים שלכם חווית קריאה שבמסגרתה ניתן להפחית את התלות במחשבים ובטלוויזיה ולחילופין להתמקד באמצעי בידור למידה ראשון במעלה – אותו תוכלו להזמין דרך האתר של חברת סטימצקי. מאחר ואין כמעט הורה שלא שומע את המשפט "משעמם לי" לפחות פעם ביום, הטמעת הקריאה ומיומנות של הבנת הנקרא דרך קריאת ספרים תאפשר לכם לספק לילדים ערך מוסף שאף ישפר להם את הזיכרון, כפי שניתן היה להבחין בשורה של מחקרים שנערכו בתחום. מחקרים אלו העלו כי ילדים שקוראים ספרים יכולים לשפר את היכולת הקוגניטיבית, ועל כן קריאת ספרי ילדים מגלמת בחובה יתרונות עצומים הן בעבורכם כהורים והן בעבור ילדכם.