מתנות סוף שנה לגננת

מגפת הקורונה שפרצה לפני שנתיים חוללה שינויים דרמטיים בחייהם של ילדי ישראל. מי שעמדו בחזית וסיפקו לילדים מענה חינוכי אבל גם רגשי הן ללא ספק הגננות, אשר מהוות את חומת המגן של הילדים גם מבחינת שמירה על רצף חינוכי אבל גם יצירה של מענה רגשי והתנהגותי לשינויים שהתרחשו בחייהם של הילדים בעקבות כללי הסגר החברתי. למעשה, בעקבות סגירת הגנים וכן מעבר ללמידה מרחוק הגננות הצליחו לשמור על רצף באמצעות שיעורים מוקלטים וכן מענה לצרכים שלכם כהורים, כמו גם ליצור בעבור הילדים תחושה של נורמליות לאחר שחזרו למסגרות באמצעות הרבה מאוד חום ואהבה. גננות רבות שמרו על קשר עם ההורים בזמן התקופה המאתגרת הזו  ועל כן כהורים שמעריכים את העבודה הסיזיפית והלא פשוטה הזו סוף השנה היא הזדמנות מעולה להצדיע לגננות ולהעניק להן מתנה מכל הלב. מהן מתנות סוף השנה הכי שוות בעבור הגננת כמו גם הסייעות המסורות? להלן סקירה מיוחדת שתסייע לכם לקבל החלטה:

ספל ממותג

ספל ממותג עם התמונה של הגננת כמו גם הסייעות ביחד עם הילדים היא מתנה מקורית ופרקטית אותה תוכלו להעניק לגננת ולצוות. למעשה, שי לצוות הגן של ילדכם לסוף השנה אותו ניתן להזמין דרך אתר עותקים יחסוך לכם זמן כמו גם יאפשר לכם לבצע את תהליך המיתוג של הספל כמו גם מתנות נוספות דרך פלטפורמה אינטרנטית מתקדמת, בליווי אישי לכל אורך הדרך. מדובר בדרך מצוינת לספק לגננת ולצוות מתנה מהלב, כאשר באתר תוכלו לקבל רעיונות נוספים למתנות מקוריות אותן כאמור ניתן לעצב ולמתג ולקבל במשלוח מהיר לטובת חגיגות סוף השנה בגן.

יום צילום מקצועי

יום צילום המתבצע ע"י צלם מקצועי מאפשר לכם לספק לגננת כמו גם לצוות אתנחתא כיפית מסדר היום העמוס

לטובת צילומים המתרחשים בתוך הגן, ביחד עם הילדים או לחוד. מדובר בהזדמנות מצוינת לספק לגננת האהובה שלכם יכולת להעצים את הנשיות שלה ושל הצוות כמו גם לקבל יחס של כוכבת, כפי שמגיע לה.

קופסת ספא

גננות כידוע עובדות שעות רבות, לעיתים גם הרבה מעבר לשעות הפעילות. בשביל לספק לגננת אתנחתא ויכולת להירגע אפשר בהחלט לרכוש בעבודה קופסת ספא הכוללת שמן, פצצת אמבט או פצצת מקלחת, סבון פילינג וכן חלוק מפנק לטובת יצירת ספא ביתי שישכיח ממנה את עומס העבודה כמו גם יאפשר לה לעצור רגע את סדר היום העמוס לטובת פינוק והירגעות מבלי לצאת מהבית.

יומן מעוצב

יומן שנתי המחולק לחודשים ועם ציון של מועדים מיוחדים הכולל את שם הגננת מהווה דרך מצוינת לספק לגננת מתנה פרקטית לטובת ניהול סדר וכן להישאר במעקב אודות משימות אותן נדרש להשלים. למתנה הזו ניתן בהחלט לצרף גם מגנטים עם משפטים חיוביים, כחלק מיצירה של מתנה שגם מדגישה את הערכת התודה שלכם כהורים על הפעילות אבל גם יוצרת בעבורה מערך תומך שיזכיר לה כי היא עושה עבודה טובה.

לסיכום

מתנה לסוף שנה היא מתנה ייחודית שמגיעה לגננת שעובדת בכל ימות השנה למען דור העתיד של ישראל. אם החלטתם להתאגד כל ההורים לטובת רכישת מתנה, חשוב קודם כל לקבוע מראש את מסגרת התקציב, כל זאת כחלק מיצירה של תמהיל שבמסגרתו תוכלו להגיד תודה לגננת על העבודה הקשה שלה בזמן תקופת הקורונה אבל גם לאור היותה אשת חינוך שמצליחה להשפיע על הילדים שלכם לטובה, לא רק בתחום החינוך אלא גם בתחום החברתי וההעצמה האישית של כל ילד.