זה לא באמת משנה אם אתם רוצים לחסוך בזמן היקר שמתבזבז בכל פעם שאתם צריכים ללכת עם הילד או הילדה לספר, לחסוך בעלויות של תספורות לילדים שהיום הן גבוהות מתמיד בלי שום ספק או מעוניינים להימנע מהמאמץ הכרוך בכך – אתם צריכים לדעת קודם כל שזה אפשרי. איך בדיוק? ובכן, עם מעט התנסות בשימוש במכונות תספורות ואביזרים שונים ולאחר היכרות עם סוגי תספורות שניתן לעשות בבית בקלות, תוכלו גם אתם להתחיל לספר את הילדים מהבית בזמנכם הפנוי, מבלי לצאת ממנו ומבלי לשלם סכומים גדולים לספרים ומעצבי שיער. אנחנו רוצים לתת כאן כמה רעיונות לתספורות לילדים שניתן לעשות בעצמכם בקלות בבית.

 קודם כל – ציוד איכותי

לפני שנתחיל עם רעיונות לתספורות שאפשר לעשות לילדים בבית, חשוב לומר שלא ניתן לעשות זאת ללא ציוד מתאים ואנחנו ממליצים שלא להשתמש במספריים רגילות ופשוטות אם זה משהו שתכננתם עליו, שכן זאת דרך בטוחה למדי ליצירת תספורות חובבניות ולא מחמיאות בלשון המעטה. Shavers הוא אתר מצוין המרכז הרבה מידע בתחום עיצוב השיער ותוכלו למצוא שם הרבה מאד מוצרים לתספורות שתוכלו לרכוש במחירים משתלמים וכן טיפים נוספים על תספורות לילדים שניתן לעשות בעצמכם בבית. כעת, בואו נגע בכמה רעיונות לתספורות כאלו.

הכי פשוט – תספורות קצרה לבנים

פעמים רבות, הכי יפה והכי מחמיא לבנים זה תספורת קצרה שיכולה להיות ממש קצוצה בגובה אפס במכונה או ארוכה יותר, בהתאם להעדפות של כל אחד כמובן. כאן חשוב מאד לעבוד עם מכונה איכותית ולשים לב שהיא מגיעה עם כמה וכמה גבהים שונים כך שניתן יהיה להגיע לאורך הרצוי והמועדף.

אופנתי וקל – תספורת מדורגת

כיום התספורות המדורגות הן ככל הנראה האופנה הכי מועדפת על גברים ומדובר בלי שום ספק גם בסוג תספורת במתאימה במיוחד לילדים. לפי התוצאה הסופית ניתן לחשוב כי מדובר בטכניקה מורכבת, אבל למען האמת זה ממש קל וזה גם משהו שאפשר לעשות בבית בלי שום בעיה מיוחדת. הרעיון כאן הוא קיצוץ של השיער בצדי הראש עד לאורך קצר במיוחד, כאשר החלק העליון הוא ארוך יותר, וכך נוצר מראה מדורג. עם הזמן והניסיון תוכלו לשפר את הטכניקה וכך ליצור דירוג של ממש ולא מעברים חדים בין האורכים השונים.

תספורת פטרייה

התספורת הזאת הייתה פופולרית במיוחד בקרב ילדי שנות השמונים והתשעים, ונראה שבשנים האחרונות היא עושה קאמבק של ממש ואפשר לראות יותר ויותר ילדים שיש להם אותה. גם כאן מדובר בטכניקה פשוטה למדי, אך חשוב להבין כי ניתן לעשות את התספורת הזאת רק כאשר כבר יש לילד שיער ארוך למדי (גברים נוהגים להסתפר קצר, אך זה ממש לא מחייב כל ילד והורה). אם הוא אוהב ומתחבר לסגנון הזה של תספורת, שווה בהחלט לתת לשיער לצמוח מספר חודשים ואז לעשות אותה בקלות בבית.

האם אפשר לספר גם בנות?

באופן כללי התשובה לשאלה הזו היא כן, זה אכן אפשרי, אבל יש כמה דברים שחשוב לקחת בחשבון. ראשית, האם אתם מספיק מיומנים ויודעים לספר גם שיער ארוך במגוון דרכים? שנית, שאלו את עצמכם האם הילדה שלכם אכן רוצה ושמחה שתספרו אותה, כי יכול מאד להיות שהיא דווקא מעדיפה את העבודה המקצועית של ספר ומעצב שיער. אפשר פשוט לשאול אותה ואם מסכימה, ניתן לנסות ולעשות זאת בבית.

בשורה התחתונה – תספורות לילדים בבית זה דבר פשוט הרבה יותר ממה שנהוג לחשוב, ואם אתם מעוניינים לחסוך בזמן ובכסף שלכם, שווה בהחלט לנסות ולעשות זאת בעצמכם!