החופש הגדול הוא עסק לא פשוט עבור הורים. גם אם הם עובדים וגם אם הם בבית! כי כך או כך, הם צריכים לחשוב על דרכים יצירתיות להעסיק את הילדים סביב השעון – מהבוקר עד שעות הערב המאוחרות. אך זה כמובן לא חייב להיות כך, תוכלו לשלוח אותם לאטרקציות או מסגרות שהם גם ייהנו בהן, גם יקבלו מהן ערך, וגם ישאירו אתכם רגועים ולא רודפים אחריהם כל היום ברחבי הבית ללא מנוס. אז איך אפשר להעסיק את הילדים שלכם בחופש הגדול? זאת ועוד בהמשך המאמר.

אטרקציות בחופש הגדול – למה אי אפשר בלעדיהן?

החופש הגדול נמשך עשרה שבועות מלאים, במהלכם אתם פשוט חייבים למצוא דרכים להעסיק את הילדים המתוקים שלכם – אחרת הם או ירבצו כל היום בבית על הספה. או שתשלחו אותם לאטרקציה או מסגרת שווה במיוחד, בהם הם יוכלו להיות חיוניים וגם להנות על הדרך. מעבר לכך שהאטרקציות משמחות את הילדים, הן גם מעניקות להורים שקט ושלווה מתוך מקום שאנחנו יודעים שהילדים שלנו נמצאים במקום בטוח, בו הם עושים חיים משוגעים. אז מה הילדים שלכם יכולים לעשות בחופש הגדול בלי להשתגע ולשגע אתכם על הדרך? לפניכם רעיונות שווים במיוחד!

 

 

קייטנת גלישה קיץ 2023

אם אתם מחפשים פעילות יצירתית וספורטיבית עבור הילדים שלכם בחופש הגדול, לכו על קייטנת גלישה! ואם להיות מדויקים יותר – קייטנת סקי המים של לייק טי.אל.וי (LAKE TLV) קייטנת הגלישה המובילה בארץ. תנו לנו לספק לכם פרטים על קייטנת גלישה קיץ 2023: במסגרת הקייטנה הילדים שלכם בני ה-8 עד ה-16 שיודעים לשחות יכולים להצטרף לקייטנה גם אם אין להם ניסיון בכלל וגם אם הם מתקדמים. הקייטנה מתקיימת בפארק מנחם בגין, המכונה 'פארק דרום'. במסגרת הקייטנה ילדכם יגיעו כל בוקר לאגם וייהנו מפעילויות כיפיות עד לשעות הצהריים הכוללות טכניקות גלישה והתנסות כמובן. בנוסף, ילדם ילמדו את רזי הגלישה על סאפ, ויפגשו גולשים מקצועיים מהארץ ומהעולם. הקייטנה מתאימה גם לבנים וגם לבנות, וההדרכה שהם מקבלים מותאמת לכל ילד באופן פרסונלי.

קייטנת דרך הנגרות

הילדים שלכם יצירתיים ואוהבים ליצור דברים בעץ? רשמו אותם לקייטנת נגרות! בקייטנה הילדים ימלאו את ימיהם ביצירה, ובנייה בעץ. בקייטנה כל יום ילדכם יבנו ויצרו משהו אחר ויתנסו במגוון כלי עבודה, ילמדו את שפת הנגרות ואף יעבדו בנגרייה אמיתית. הקייטנה מתאימה לגילי 7-12.

קייטנת אקסטרים

קייטנת אקסטרים הממוקמת בתל אביב מציעה פעילויות יוצאות מן הכלל לעולים לכיתה ז'. במסגרת הקייטנה ילדכם יבקרו בפארק שעשועים, בפארק מים, יקפצו במתנפחים, יחשקו בבאולינג, יתנסו בספורט יומי, יחוו חוויה מדהימה בתחומי הקולנוע, יטיילו בספארי ויבקרו בברכה. בנוסף, במסגרת הקייטנה ילדכם ילכו להופעה מוזיקלית של קווין רובין!

קייטנת מועדון הספורט של אוניברסיטת תל אביב

קייטנת מועדון הספורט של אוניברסיטת תל אביב מציעה מגוון רחב של חוגים ותכנים מרתקים במיוחד, במטרה להעשיר את הידע של הילדים. במסגרת הקייטנה הילדים ייהנו ממבחר פעילויות מרתקות. אז אם אתם רוצים שילדכם ילמדו ויעמיקו את הידע שלהם גם בחופש הגדול, שלחו אותם לקייטנה של האוניברסיטה!

בשורה התחתונה,

החופש הגדול הוא הזדמנות נהדרת לתת לילדים להתמחות בדברים שהם באמת אוהבים ומתחברים אליהם – אם זה גלישת סקי, נגרות, שחייה או כל דבר אחר! כי כשהם נהנים ורגועים, גם אנחנו, ההורים רגועים! בנוסף, אין שום סיבה שילדכם יהיו תקועים בבית בחסר מעש, כשיש כל-כך הרבה קייטנות ואטרקציות מדהימות שהם יכולים לקחת בהן חלק!