בקרוב יש מסיבת יום הולדת לילד שלכם ואתם רוצים לארגן לו אירוע מיוחד? או שהילדה שלכם רוצה לארח כמה חברות ואתם רוצים שתהיה לה מסיבת פיג'מות חווייתית ובלתי נשכחת? אל תדאגו, אנחנו פה בשביל לעזור לכם, שלב אחר שלב, בהפקת מסיבת פיג'מות מטריפה לילדים שתיזכר לזמן ארוך! אז בין אם זה להציע מבחר פיג'מות וואנזי לילדים, או להכין "חבילה עוברת" כיפית – אנחנו פה בשביל לעשות סדר.

1. הפרטים הטכניים

כמו ברוב התחומים האחרים, גם פה אי אפשר להתחמק מארגון של כמה דברים טכניים. קבעו את התאריך והשעה של המאורע כך שיתאים לרוב האורחים המיועדים. הזמינו את כל מי שהילדים  שלכם רוצים ונסו לוודא הגעה. זה יהיה הבסיס הראשוני להפקת האירוע שלכם.

2. תכנון פעילויות

בכל מסיבה לילדים צריכות להיות כמה פעילויות שיהפכו את המאורע לכיפי וחווייתי. קיימות שלל פעילויות מביניהן אתם יכולים לבחור, ואתם כמובן לא צריכים לבחור רק אחת – אפשר לשלב בין כמה. אתם מוזמנים גם לבחור קונספט אחד לאירוע וללכת איתו, או לבחור כמה פעילויות שונות ולאחד ביניהן.

אתם יכולים לבחור בסרט שהילדים אוהבים ולהקרין אותו. אם זה סרט מוזיקלי, אפשר להפוך את זה למסיבת קריוקי בסלון בה הילדים שרים ביחד עם הדמויות על המסך. אפשר לארגן כמה משחקים כיפיים, ביניהם חבילה עוברת, משחק לפוצץ את הבלון וכדומה. אפשר להכין פעילות יצירה מיוחדת, לדוגמה עם גזרי עיתונים ליצירת קולאז', עם קופסאות עץ שהילדים צובעים ועוד. אפשר ללכת גם על סבב סיפורי צ'יזבט שהילדים ישמחו לספר. בקיצור, יש שלל פעילויות שאפשר לבחור מביניהן, וכדאי לכם לנסות לשתף את הילדים בבחירה מראש.

חשוב לתכנן את הפעילויות מבעוד מועד כדי שאם צריך לרכוש אביזרים מסוגים שונים תוכלו לעשות זאת בזמן וכך תמנעו מבלת"מים ברגע האמת.

3. חטיפים ואוכל

אין מסיבת פיג'מות בלי משהו לנשנש! חשוב לוודא שתמיד יהיו חטיפים וכיבוד לא רחוק מהמסיבה. אפשר לקנות חטיפים רגילים כמו במבה, להכין פופקורן ביתי, או להכין מטבלים שונים לאכילה עם קרקרים. אם אתם רוצים ממש לשדרג את האירוע אפשר להכין דברים מיוחדים, כמו קינוחי ופל וכדומה. אם אתם רוצים להשקיע בארוחה רצינית יותר, גם משלוח פיצה יכול לשמח את הילדים. רק הקפידו שיהיו תוספות מגוונות!

 

 

4. תלבושות, אקססוריז ואביזרים

מסיבת פיג'מות, כשמה כן היא, צריכה לכלול פיג'מות. אם אתם רוצים להפוך אותה למסיבת פיג'מות מלהיבה ומהנה אתם יכולים להציע מבחר פיג'מות וואנזי לילדים, כך שכל אחד יוכל ללבוש אחת מיוחדת משלו. אפשר גם למצוא שלל אקססוריז ואביזרים אחרים, כגון פאות, אוזני חיות ועוד- וכך מסיבת הפיג'מות תהפוך למסיבת תחפושות- אבל לאחת נוחה במיוחד.

5. איזור השינה

בסוף מסיבת פיג'מות הילדים נשארים לישון, ועל כן חשוב לוודא שלכולם יהיה נוח ונעים. הכינו מזרונים, שקי שינה, שמיכות וכריות מראש בהתאם לכמות הילדים שמגיעים. וודאו שלכולם יש מקום ושהחדר נעים מבחינת הטמפרטורה שבו.

לסיכום

מסיבת פיג'מות יכולה להיות חוויה נהדרת אם רק משקיעים מספיק זמן מראש במחשבה ובתכנון שלה. אם עשיתם זאת כראוי, בזמן המסיבה תצטרכו רק להתחיל את הפעילויות ולמלא מחדש את קעריות החטיפים. כך גם הילדים שלכם וגם הילדים האורחים ייהנו ולא ירצו ללכת לישון! מחפשים מוצרים שונים לצורך הפקת מסיבת פיג'מות מהחלומות? בחנות של Jesta תוכלו למצוא שלל דברים שישדרגו את האירוע שלכם.