עיצוב חדרי ילדים כבר מזמן אינו דבר של מה בכך. לאחרונה ניכר כי חדריהם של הילדים הופכים למעוצבים יותר ויותר, החל מקונספטים ייחודיים ועד לריהוט שעוצב במיוחד עבורם. אם אתם בדיוק מתכננים לעצב את חדר הילדים, הכתבה הבאה במיוחד בשבילכם!

עיצוב חדר ילדים

בחירת קונספט

לא מעט מחדרי הילדים המעוצבים, טומנים בחובם קונספט עיצובי אחיד. חלק בוחרים צבע שיוביל את עיצוב החדר, חלק יעדיפו דווקא דמות אהובה ויש מי שיבחרו בקו עיצובי מסוים. לא משנה אם החלטתם לעצב את החדר בסגנון קלאסי, לפי דמויות מסדרת ילדים או בקונספט של גלקסיה – כך או כך, עיצוב קונספט ידרוש מכם להתאים את רוב האלמנטים בחדר לקונספט הנבחר. בדרך כלל ילדים מאוד מתחברים לקונספטים, הם ירצו לעצב את החדר כמו גיבורי על או לפי קבוצת הכדורגל שהם אוהדים, לכן לפני שתבחרו את הקו העיצובי של החדר, כדאי להתייעץ איתם ולשתף אותם בתהליך.

ריהוט

עיצוב הקירות

עיצוב חדרי ילדים נעשה בדרך כלל לרגל שיפוץ הבית או במעבר לדירה חדשה, אך לעיתים תרגישו רצון לרענן את מראה החדר ולעצבו מחדש. רצוי לעצב את החדר באופן הבטיחותי ביותר, הימנעו מפינות חדות או מוצרים כבדים שעשויים ליפול. תוכלו לשאוב השראה מהרשת, שכן ניתן למצוא שלל עיצובים ורעיונות ברשתות החברתיות ובאתרי האינטרנט. בכל מקרה, רצוי לשתף את הילדים בתהליך עיצוב החדר, הרי בסופו של דבר, זה החדר שלהם.