ההתרגשות בשיאה, הלידה מתקרבת ואתם רוצים להיות מוכנים לכל צורך של הרך הנולד? רגע לפני שאתם יוצאים למסע הקניות המרגש, הינה רשימה מקיפה ומפורטת שתעזור לכם להתארגן בקלות ובראש שקט. מהעריסה המושלמת ועד לבגד הגוף הראשון, תכירו את כל הפריטים החיוניים שיהפכו את קבלת הפנים של התינוק שלכם לנעימה, בטוחה ומהנה. בואו נתחיל!

חיתולים

חיתולים הם מוצר חובה לכל הורה טרי. הצטיידות מראש בחיתולים לפני הגעתו של התינוק יכולה לחסוך לכם ריצות לחנות ברגע האחרון בימים הראשונים המאתגרים והעייפים. הינה כמה טיפים לקניית חיתולים:

עריסה

העריסה היא הפינה החמימה שבה התינוק שלכם יבלה שעות רבות של שינה ורגיעה. לכן, בבחירת עריסה, בטיחות ויציבות הן מעל הכול. כך תבחרו את העריסה:

טיולון או עגלה

עגלה היא פריט חיוני להורים רבים, במיוחד אלה שמנהלים אורח חיים פעיל או שצריכים לצאת לסידורים עם התינוק שלהם. בחירת העגלה הנכונה יכולה להפוך את הטיולים עם הקטנטן שלכם לקלים ומהנים יותר. הינה כמה טיפים לבחירת עגלה:

 

 

בגדי תינוקות

קניית בגדי תינוקות היא אחת ההנאות הגדולות בהכנה לקראת בואו של התינוק לעולם. בין אם מדובר באוברולים מתוקים או בפיג'מות רכות ונעימות, האפשרויות הן רבות ומגוונות. הינה כמה טיפים לקנייה חכמה:

ציוד האכלה

בין אם אתם מתכננות להניק או להאכיל בבקבוק, חשוב להיות מוכנים עם כל מה שצריך כדי להאכיל את התינוק. הינה המוצרים שתצטרכו:

מוצרים לאמבטיה

לקראת הלידה המתקרבת, חשוב להצטייד במוצרים שיהפכו את חוויית הרחצה של התינוק לנעימה ובטוחה. הינה כמה מוצרים חיוניים שכדאי להוסיף לרשימת הקניות:

לסיכום

ההכנה לקראת הלידה היא תקופה מרגשת, אבל גם מאתגרת. רשימת הקניות המפורטת הזו שכוללת חיתולים, עריסה, עגלה, בגדי תינוקות, ציוד האכלה ומוצרים לאמבטיה, תעזור לכם להתכונן לקראת בואו של התינוק ולהבטיח שיש לכם את כל מה שצריך כדי לטפל בו בנוחות ובביטחון. זכרו להשוות מחירים ולחפש מבצעים שיכולים לחסוך לכם כסף רב.