נכון שכולם חושבים שקל לקנות מתנה לאישה, וזאת כי אישה אוהבת בגדים, בשמים, מוצרי איפור וכמובן שגם תכשיטים, כך שרק צריך להשקיע כמה דקות, או להגיע למתחם קניות ובאופן מהיר ומבטיח לסגור את הפינה. עם זאת, רבים שוכחים שבין היתר אישה הינה טיפוס תבוני שכל הזמן חושב ומרגיש, ועל כן היא יודעת להריח כאשר לא הושקע מאמץ. מכאן שאם יום האישה בדלת והשנה אתם מבקשים להיות מקוריים, הרי שאתם מוזמנים להפתיע אותה ובו זמנית לא להשקיע הרבה זמן, פשוט מאוד כי אנחנו כבר עשינו עבורכם את שיעורי הבית. להלן שלל רעיונות שללא ספק יזכו אותכם בחיוך גדול:

מתנה מקורית ליום האישה

חופשה!

חושבים להשקיע? חושבים לנצל את יום האישה עבור חופשה רומנטית? חושבים לתת מתנה שתצטלם באופן פוטוגני? תרכשו כרטיס לתאילנד! תאילנד יפה בכול עונות השנה, וגם במרץ יש בה לא מעט מה לעשות, לראות ולחוות. אז נכון שבמרץ מעט חם, אך עדיין מזג האוויר מאוד נעים ואידאלי עבור שלל אטרקציות מים, ולו בזכות החופים המרהיבים והבלתי נגמרים. בנוסף, תאילנד במרץ מציעה שלל כרטיסי טיסה מוזלים, כך שרק נותר להכין מזוודה ולבחור בגדים קצרים.

הזמנה למסעדה

נכון שנשים עושות אינספור דיאטות, אך אין זה אומר שהן לא משוועות להגיע למסעדה שווה, בה יבשלו עבורן, יפנו אחריהן ובאופן כללי יציעו להן שלל מטעמים. אי לכך זה הזמן להיזכר אל איזו מסעדה האישה שלכם הרבה זמן מבקשת להגיע ולבצע הזמנה. חושבים כיצד להפתיע עוד יותר? בחרו מסעדה שקרובה למקום עבודתה, תתאמו עם הבוס ותציעו לה באופן ספונטני לחצות את הכביש ולפגוש אותכם.

אין כמו מסאז' טוב!

יום האישה הנו יום שבא לציין הישגים ושוויון ועל כן אין כמו להציע לאישה מנוחה שווה. מכאן שניתן להזמין מלון, אך למי יש זמן באמצע השגרה לקחת הפוגה? אם בכול זאת מבקשים לצאת לחופשה שווה וליהנות מהרפיה מלאה לשרירים, הרי שמוטב לשקול להזמין מסאז' איכותי, אפילו הביתה. כמו כן, ישנן שלל חלופות על אותו משקל: טיפול באבנים חמות, כניסה למתחם ספא וכדומה.

סדנה שווה

נשים תמיד שואפות ללמוד עוד ועוד ועל כן אם מתאפשר למצוא תחום שמעניין אותן במסגרת זמן הפנאי ולרכוש עבורן כרטיס מתנה, ולו עבור סדנה חד פעמית, הרי שמדובר בכיוון מבטיח. כך למשל ניתן להזמין אותן לסדנת שיפוץ רהיטים, סדנת בישול, סדנת צחוק, סדנת ציור ועוד. כמו כן, אם אתם בני זוג שפחות מתחברים לתחום ובו זמנית יודעים שהאישה תשמח ללכת עם חברה, פשוט תתאמו עם חבר נוסף, כך שגם הוא ישריין מקום לאשתו.

אל החופש

נשים עובדות קשה כל השנה, אם בבית ואם בעבודה, ועל כן אין כמו יום האישה על מנת להעניק הרפתקה. כיצד ניתן לעשות זאת? באמצעות המרחבים של הטבע! תתאמו עם האישה שתיקח יום חופש, אך בנקודה זו השאירו את המשך היום כהפתעה. מה עושים? מזמינים טיול סוסים, טיול טרקטורונים, רפטינג, או כל חוויה שקשורה לטבע ואתם יודעים שהאישה שלכם ממש תיהנה ממנה.

סוד הקסם – מחשבה!

לבסוף נחזור אל נקודת ההתחלה ונציין שנשים מעריכות מחשבה. מכאן שמספיק שתקנו לה זר פרחים ותצרפו כרטיס ברכה עם ציטוט משיר שהיא אוהבת, תעניקו לה בלון הליום של דמות אהובה (בכל אישה ישנה ילדה קטנה), תכינו לה בבוקר קפה עם מאפה ריחני שאפיתם בעצמכם וכדומה. שנגלה לכם סוד? אישה פשוט צריכה לחוש השקעה. יום אישה מקורי ושמח!