רכישה של ביטוח דירה מהווה חלק בלתי נפרד מהתהליכים אותם נדרש לבצע, מתוך מטרה לוודא כי על כל צרה שלא תקרה – יהיה כיסוי ביטוח מתאים אשר יחסוך לכם לא מעט עוגמת נפש וכמובן כסף. ביחס לפוליסות ביטוח אחרות, פוליסת ביטוח דירה היא פחות מוכרת לקהל הרחב, וחבל שכך. מדובר בפוליסה חשובה שמגלמת בחובה מגוון רחב של יתרונות, ולכן בחרנו להציג את חמשת הסיבות המרכזיות מדוע כדאי כבר עכשיו לעשות ביטוח דירה – לדירה שכורה ובוודאי לדירה אשר בבעלותכם.

התאמה אישית

כיום ניתן לבצע רכישה של פוליסת ביטוח לדירה בהתאמה אישית, הן מבחינת הצרכים הנדרשים אבל גם מבחינת המחיר. למעשה, ניתן עוד במעמד הרכישה לבצע שינויים בפוליסה וכן לעדכן אותה עם הזמן, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של תשתית ביטוח המאפשרת לכם לבצע רכישה של ביטוח מבנה דירה בכמה צעדים פשוטים, ובכך ליצור השקעה כספית משתלמת כמו גם בעלת ערך מוסף, בזכות היכולת להתאים את הביטוח ואת המחיר לצרכים הנדרשים.

תחושת ביטחון

פוליסת ביטוח מבנה דירה כמו גם תכולה מקנה לכם כשוכרים או כבעלי הדירה תחושת ביטחון כי במידה וייגרם נזק לדירה – בין אם מדובר בפריצה, שריפה, רטיבות או כל נזק אחר, תוכלו לקבל פיצוי כספי בגין הנזקים ובהתאם לכך להוביל להחזרה של הדירה למצב שהייתה קודם לכן. תחושת הביטחון הזו היא חשובה מאוד הן לשוכרים והן לבעלים והיא זו שהופכת את הביטוח הזה לבעל חשיבות, בייחוד לאור פגעי מזג האוויר בתקופת החורף כתוצאה מאיטום לא נכון של הבית אשר עשוי להוביל לנזקים כבדים ובהתאם לכך גם להוצאות כספיות כבדות. מדובר רק בדוגמה אחת אך משמעותית מאוד בכל הקשור לתחושת הביטחון שהפוליסה מקנה, במסגרת היכולת לבטח את הבית כמו גם התכולה במסגרת הזו.

 

 

מחיר אטרקטיבי

מאחר וביטוח זה הינו ביטוח חשוב מאוד בעבור שוכרים כמו גם בעלי דירות, חברות הביטוח החלו לספק בשנים האחרונות מחירים אטרקטיביים מאוד שמאפשרים לכם לשלם בעבור הפוליסה מחיר קבוע. כמו בכל תחום בעולם הצרכנות, גם כאן צריך להשקיע זמן ולבצע השוואת מחירים בין החברות השונות, כאשר החדשות הטובות הן שכיום ניתן להשוות ולקבל הצעות מחיר מבלי לצאת מהבית, כל זאת דרך שימוש במחשבון של חברת טאץ' ביטוח.

שמירה על ערך הדירה

במידה ואתם מתכננים למכור את הדירה בעתיד, השאיפה שלכם היא לשמור על הערך שלה. במידה ונוצר נזק, באופן טבעי הערך של הדירה מופחת, בייחוד אם מדובר בנזקים חמורים כמו למשל נזקים שנגמרו בעקבות רעידת אדמה. על מנת שתוכלו לשמור על הערך של הדירה שלכם או הדירה אותה אתם משכירים, רכישה של פוליסת ביטוח בדמות  היא הכרחית.

לסיכום

רכישה של ביטוח דירה לבית שכור או בית אשר בבעלותכם הוא חיוני בעקבות מגוון רחב של סיבות, עליהן פירטנו כאן במדריך. על מנת שתוכלו לקבל את הצעת המחיר הטובה ביותר, היעזרו במחשבון וכן בדקו היטב את תנאי הפוליסה שהוצעה לכם, כל זאת  מתוך מטרה להוביל ליצירה של תמהיל רכישה שיוביל לתחושה של ביטחון, שמירה על ערך הבית וכן הבנה כי על כל צרה שלא תקרה, ניתן יהיה לקבל פיצוי כספי בהתאם לתנאי הפוליסה.