בחסות משבר הקורונה בתים רבים בישראל הצטיידו במחשבים בהם משתמשים הילדים לעבודות בית הספר. אולם, מרכיב נוסף שישלים את פינת העבודה היא כמובן המדפסת. כיצד תוכלו לבחור את המדפסת המתאימה ביותר? על כך – במדריך הבא.

בחירת מדפסת ביתית לילדים: מהן הנקודות החשובות לבחירה?

מדפסת מהווה חלק בלתי נפרד מההתנהלות של רבבות הורים וילדים, וזאת בשל הצורך לבצע הדפסה של משימות בית כמו גם עבודות. בחסות הקורונה השימוש במדפסת ביתית הואץ וכיום בעבורכם כהורים יש לא מעט אפשרויות לבחירה של מדפסת ביתית ושימושית אותה ניתן לרכוש במחיר מצוין ועם אחריות מלאה. עם זאת, השפע העצום של האפשרויות עשוי לא פעם לבלבל. על כן, בכדי לסייע לכם לבצע את הבחירה המנצחת ריכזנו מספר נקודות מרכזיות שדרכן תוכלו להיות בטוחים כי אתם משקיעים את הכסף שלכם בחוכמה. מוכנים? בואו נתחיל:

זמינות טונר

טונר הוא אביזר נלווה למדפסת. העדיפו לבצע רכישה של מדפסת עם אפשרות להזמנה של טונר זמין, מאחר וכל מחסור בטונר עשוי להוביל לעיכוב משמעותי ביכולת לבצע את ההדפסה באופן שוטף.  היום ניתן להשיג ראשי דיו וטונרים אונליין במחירים משתלמים. באמצעות חנות xl המתמחה בתחום תוכלו לבצע רכישה של טונר חסכוני בעבור מגוון רחב של מדפסות, כל זאת במחיר מעולה ועם אפשרות לקבלת משלוח מהיר עד הבית.

סוג המדפסת

ישנם שני סוגי מדפסות לבחירה: מדפסת לייזר או מדפסת דיו. מדפסת לייזר נחשבת למדפסת מתקדמת במיוחד המאפשרת לבצע הדפסה מהירה של עשרות דפים בדקה, כאשר לרוב מדובר במדפסת שמתאימה יותר בעבור הדפסה בצבע שחור ולבן. מדפסת דיו היא מדפסת ביתית המאפשרת לכם לבצע הדפסה של דפים בשחור לבן כמו גם צבעוניים באיכות מעולה, ועל כן היא נחשבת למדפסת מומלצת יותר לילדים יותר מאשר מדפסת לייזר שבה נוהגים להשתמש לרוב במגזר העסקי.

מדריך לבחירת מדפסת ביתית מתאימה ושימושית

מחיר

לפני שאתם ממהרים לבצע רכישה של מדפסת ממותג מוביל, חשבו היטב על התקציב אותו תרצו להקדיש לטובת הרכישה. לאחר שגיבשתם את התקציב השלב הבא הוא לבצע השוואת מחירים דרך אתרים מתמחים וזאת בכדי לקבל הצעת מחיר התואמת את המסגרת שלכם אך כזו שגם משתלמת לכם בטווח הרחוק, מתוך מטרה להימנע מרכישה חוזרת של מדפסת.

חיבורים

לא פעם נדרש להשתמש במדפסת לטובת צרכים נוספים, כמו למשל הדפסה של תרגילים דרך המכשיר הנייד או הטאבלט. העדיפו  לרכוש מדפסת עם חיבור רשת, מתוך מטרה לבצע את ההדפסה גם ממכשירים נוספים לטובת ביצוע ההדפסה, בעת הצורך.

ביצועים

לפני שאתם מבצעים את הרכישה (דרך חנות מקצועית בלבד) מומלץ לקרוא המלצות אודות המדפסת מבחינת הביצועים. מדפסת איכותית היא מדפסת בעלת איכות הדפסה מרבית כמו גם בעלת רזולוציה של 12000X24000 המומלצת בעבור שימוש ביתי. נוסף לכך, בדקו דרך המלצות האם מדובר במדפסת חסכונית המאפשרת למצות את מחסנית הטונר במלואו. באמצעות המלצות לצד סקירות מקצועיות ברשת תוכלו לוודא כי אתם רוכשים מדפסת עם ביצועים מעולים הן מבחינת איכות ההדפסה והן מבחינת הרזולוציה.

לסיכום, רכישה של מדפסת ביתית היא חלק בלתי נפרד מבנייה של מתחם עבודה בעבור הילדים. דרך הנקודות אותן הצגנו לכם כאן תוכלו להיות בטוחים כי אתם מקבלים מענה מושלם בעבור הצרכים שלכם ושל הילדים, אולם זכרו כי תהליך הרכישה של המדפסת כמו גם הטונר חייב להתבצע באמצעות חנויות מקצועיות המתמחות בתחום, כך שתוכלו להיות בטוחים כי אתם משקיעים את כספכם בחוכמה לטווח הרחוק.