ללא מעט הורים ברור שהם עושים לעצמם ביטוח בריאות פרטי, וזאת מתוך אינטרס אישי ומתוך מחשבה על עתיד וטובת סך המשפחה. עם זאת, הורים רבים אינם עוצרים לחשוב שביטוח פרטי גם עשוי להיות חיוני עבור הילדים. אז נכון שאין זה נעים לחשוב על היקרים לנו מכל בהקשר לקושי רפואי, אך מצד שני ידוע שלהיות מוכנים אף פעם לא מזיק. אז האם נכון לעשות ביטוח רפואי פרטי עבור הילדים, או שמא מדובר בעוד מסחטת כסף שעובדת על החולשה שלנו ההורים? קבלו 6 סיבות שתומכות בפן החיובי, ולאחר כן תחליטו בעצמכם.

ללא המתנה ממושכת

עולם הביטוחים נרחב ומסועף, ומי שעקב אחר הריאיון של אבנר הייזלר בדה מרקר יודע שלא תמיד פשוט להשיג החזר. עם זאת, אם רק עומדים על שלכם, הרי שמדובר בכלי סיוע חיוני, ועל כן אין לוותר. פה נציין שתמיד טוב לקבל אבחון מקצועי בהקדם, אך כאשר מדובר בילדים, התזמון משחק תפקיד הרבה יותר משמעותי. מכאן שטוב לדעת שבאמצעות ביטוח בריאות פרטי זוכים לעבור אבחונים אצל מומחים במהירות האפשרית, טרם המצב מידרדר.

מגנים על המצב הכלכלי של המשפחה

כפי שמציין אבנר הייזלר בגלובס, אין שאלה שהביטוח הממלכתי והביטוח המשלים מעניקים מענה נרחב, אך כשעומדים מול סיטואציה בריאותית משמעותית, הרי שאז ניתן להישאר ללא מענה הולם, וזהו מצב שעשוי להשפיע לרעה על כל המשפחה. מנגד, ביטוח בריאות פרטי מציע כיסוי כספי משמעותי, אם מבחינת סבסוד תרופות ואם מבחינת מגוון טיפולים יקרים.

פועלים טרם נוספים פרמטרים שמעלים את ערך הפרמיה

יש לקחת בחשבון שעלות של ביטוח פרטי מותנה במצב הבריאותי של המבוטח. מכאן שאם בוחרים לעשות לילד ביטוח בריאות פרטי, זוכים לסגור ביטוח במחיר בסיס, וזאת כי מרב הסיבוכים נוטים להתגלות בגילים היותר מבוגרים. אז כן, כל עוד בוחרים לעשות ביטוח פרטי לילד, זוכים לקבע את העלות הנמוכה לטווח הרחוק, וזהו נתון שבהחלט עשוי לחסוך לא מעט.

השקט הנפשי שלכם ההורים

בכול הנוגע לקשר שבין הורה לילד, מעורבים לא מעט רגשות חיוביים, אך מוטיב הדאגה תמיד נמצא מאחורי הקלעים, וכאשר הילד סובל ממצב בריאותי, הרי שהדאגה רק מעמיקה. מכאן שאם מראש מבקשים לנטרל את תחושת הדאגה, טוב לדעת שבאמצעות ביטוח בריאות פרטי זוכים לדעת שיש מאחוריכם צוות מוביל של מומחים, כך שאין שום טיפול רפואי קיים שאינו בהישג ידכם.

6 סיבות טובות לסגור ביטוח בריאות פרטי לילדים

היכולת להעניק את המענה הטוב ביותר

כל הורה רוצה לתת לילד שלו את המענה הטוב ביותר, ופה ביטוח בריאות פרטי בהחלט מאפשר זאת. כך למשל נציין שאם יש צורך בניתוח או השתלה, הרי שאין צורך להסתפק בשירותים שניתנים בארץ, אלא ניתן לבחור את הפתרון האידאלי ביותר מתוך היצע הרבה יותר גדול, זמין ואיכותי.

התאמה מלאה

היופי בביטוח בריאות פרטי טמון בעובדה שאין מדובר בחבילה קיימת, אלא ניתן להתאים בין סך השירותים הנחוצים. מכאן שאם יש היסטוריה רפואית בעייתית במשפחה, אם מזהים בעיה אצל הילד, או אם פשוט חוששים מנישה בריאותית מסוימת, הרי שניתן לעשות לילד ביטוח פרטי שמתמקד בדיוק באותם קריטריונים מטרידים, וזאת מבלי להתפזר.

שורה תחתונה

אז כן, מצד אחד אין להימנע מהוצאה של כמה עשרות שקלים מדי חודש, אך מצד שני זוכים להיות רגועים. זוכים לדעת שבמקרה הצורך ישנה האפשרות להעניק לילד שלכם את הטוב ביותר – ללא שום אילוץ, עיכוב, או פשרה. פה נציין שרצוי לבצע התאמות, ואין להתפשר על היבטים שלכם חשובים. רק בריאות לכולם!