מוצרי פארם לכל המשפחה

יוקר המחייה בישראל זה משהו שכל אחד מאיתנו מכיר היטב. בין אם אנחנו שכירים או עצמאים, הרבה פעמים ההוצאות הרבות על מוצרי מזון, על חשמל ומים ועל מוצרי צריכה בסיסיים נוספים הן גדולות וזה משהו שמחייב כל אחד מאיתנו להיות יצירתי ולחפש דרכים שונות לחיסכון. כשמדובר על רווקים או זוגות בלי ילדים, ההוצאות אומנם מכבידות, אבל כאשר כבר יש ילדים בתמונה, מדובר כבר על גידול משמעותי בהוצאות ואחד הדברים שמחייבים את ההורים לפתוח את הכיס הכי הרבה הוא מוצרי פארם מסוגים שונים ועל כן, חיסכון בתחום הזה בהחלט יאפשר חיסכון כללי מדי חודש. אך האם מדובר בדבר שהוא אפשרי בכלל? על רגל אחת נאמר שכן, ועכשיו נסביר בדיוק איך אפשר לעשות את זה.

רכשו רק בחנויות שמשתלמות באמת

כשמדובר על מוצרי פארם, נראה כי יש מונופול מאד גדול וכשאנחנו צריכים מוצרים כאלו, אנחנו פונים כמעט באופן אוטומטי לאותו מקום שכולנו מכירים ושאת שמו אפילו לא צריך לציין. האם זה אומר שאין מקומות אחרים לרכוש מהם מוצרים כאלו? ממש לא, ואם רק מבינים את זה, אפשר למצוא לא מעט חנויות כאלו, גם אם מדובר בחנויות אונליין מהן ניתן לבצע רכישה עד הבית. כך למשל, תוכלו למצוא פה באתר דין סטור, מוצרי פארם מעולים במחירים נוחים עם משלוח עד הבית לכל חלקי הארץ כמעט. אגב, הרבה מהמוצרים שתוכלו לרכוש שם הם כאלו שלא ניתן למצוא בשום מקום אחר, וכן ניתן למצוא שם הרבה מאד מבצעים קבועים ומשתנים, כך שבהחלט שווה להיכנס ולהציץ. אם תהפכו את הרכישה מהחנויות המשתלמות בלבד להרגל תוכלו לחסוך אלפי שקלים מדי שנה.

חפשו את המבצעים תמיד

מי שרוצה לחסוך במוצרי פארם, חייב להפוך את עצמו מצרכן אוטומטי לצרכן חכם, שקול ומודע. מבצעים והטבות זה משהו שקורה בכל תחום כמעט, אבל הוא קורה במידה רבה אפילו יותר בעולם מוצרי הפארם. אם יש לכם מוצרים קבועים שאתם רוכשים, כמו חיתולים אם אתם הורים לילדים, שווה בהחלט לחפש מבצעים קבועים ברשתות השונות ובהחלט יש כאלו שניתן למצוא. מנגד, שווה בהחלט להתעניין לגבי המבצעים המשתנים ורוב הסיכויים שהם יאפשרו לכם לרכוש מוצרים שאתם רוכשים בדרך כלל במחירים משתלמים הרבה יותר.

הצטרפו למועדון הלקוחות

כששואלים אותנו ברשתות השונות אם אנחנו רוצים להצטרף למועדון, מרביתנו נענה בסירוב מבלי לברר בכלל במה זה כרוך ואיזה הטבות זה יכול לתת לנו. אם אתם קונים מוצרי פארם על בסיס קבוע, וזה כנראה המצב אם אתם הורים לילדים, שווה בהחלט להתעניין לגבי חברות במועדון. גם חברות במועדונים הכרוכים בתשלום שנתי הם בדרך משתלמים הרבה יותר שכן ההשקעה לרוב תחזור כבר בקנייה של הסל הראשון שיהיה זול בעשרות אחוזים עם כרטיס חבר מועדון.

אל תתעצלו וערכו השוואת מחירים

הטיפ הזה נכון תמיד ולגבי כל מוצר שאתם קונים ולא רק לגבי מוצרי פארם, אבל הוא נכון אפילו יותר כאשר מדובר על מוצרי פארם בהם אתם משתמשים על בסיס קבוע. כשמדובר בכסף שלכם, אל תיקחו שום דבר כמובן מאליו ותבדקו תמיד איפה ניתן לרכוש את המוצרים הזולים ביותר. גם אם התרגלתם לרכוש את מוצרי הפארם שלכם ממקום אחד ספציפי, סביר מאד שאם תבדקו אחת לכמה זמן לגבי מוצרים מובילים, תגלו שתוכלו לרכוש אותם במקומות אחרים במחירים משתלמים אפילו יותר וזה משהו שבהחלט שווה לכם לעשות.