יש לא מעט דרכים לבדר, לשעשע ולבלות עם הילדים, בין אם מדובר בפעילויות בתוך הבית או באטרקציות ייחודיות ברחבי העיר. לעיתים אנחנו נתקלים במצבים בהם הילדים רוצים אטרקציה כאן ועכשיו, אבל לא תמיד יש לנו אפשרות לקחת אותם למתחמים כמו לונה פארק, בבילון וכו'. אז מה עושים? מצאנו לכם 5 אטרקציות מהנות שאפשר לעשות עם הילדים בכל מצב!

תיאטרון בובות

אתגר הנינג'ה – בבית!

תכנית הטלוויזיה של אתגר הנינג'ה, שצולמה השנה בישראל, הביאה עמה לא מעט מבוגרים וילדים שרוצים לצלוח את המסלול ולהפוך לנינג'ות. דרך נהדרת להעניק לילדים אטרקציה מסוג זה, היא לבנות מסלול מכשולים בסגנון אתגר הנינג'ה בתוך הבית! בבניית המסלול תוכלו להיעזר ברהיטים, בספות ובכל רהיט שימושי ויציב שיש ברשותכם, כמו כן, אם בביתכם יש חצר גדולה, תוכלו לבנות מקורות עץ מסלול מכשולים מדליק במיוחד, רק הקפידו לאפשר לילדים לעבור את המסלול עם נעלי ספורט לילדים, זאת בכדי לשמור על בטיחותם.

גן השעשועים השכונתי

בילוי בגן השעשועים השכונתי, הוא בילוי שעשוי להיות אטרקטיבי במיוחד. אל תסתפקו רק בשימוש במתקנים השונים, אלא הכניסו מעט עניין לפעילות, למשל תוכלו לשחק עם הילדים "תופסת גובה" או "תופסת צבעים", לתת להם אתגרים מעניינים כמו: למצוא 5 עלי שלכת בתוך הפארק, לטפס על חבלי הטיפוס באמצעות 7 צעדים בלבד ועוד. גם במהלך שהותכם בגן השעשועים יש להקפיד שהילדים ינעלו נעלי ספורט לילדים, כך יוכלו לשחק בנוחות ובבטיחות.

עבודות יצירה

כמה פעמים ביום אתם שומעים את המשפט "משעמם לי"? סביר להניח שלא מעט פעמים. צרו פינת יצירה ייחודית ומותאמת אישית לילדיכם, כך יוכלו לבלות ולהנעים את זמנם בהכנת שלל יצירות ועבודות מלאכה מיוחדות. רכשו בריסטולים, מדבקות, טושים צבעוניים, דפי סול ומגוון חומרי יצירה עמם הילדים יוכלו ליצור באופן חופשי. אם תרצו, תוכלו לשוטט ברחבי הרשת, למצוא הדרכות מעניינות ליצירות וליצור יחד עם הילדים. לחילופין, תוכלו להדפיס דוגמאות ליצירות קלילות שהילדים יוכלו ליצור ללא עזרתכם.

חפש את המטמון

פעילות "חפש את המטמון" היא פעילות יעילה ומעניינת במיוחד. כל שעליכם לעשות הוא להכין מראש רמזים שונים, להחביא אותם ברחבי הבית ולהצמיד לכל תחנה שכזו משימה (לצבוע ציור, להדביק מדבקות מבלי לצאת מהקווים, לכתוב חמשיר וכו') ובתחנה האחרונה של המשחק – להטמין מטמון! הילדים ילכו בעקבות הרמזים, יחפשו מענה לחידות ברחבי הבית עד שיגיעו למטמון – פעילות שעשויה להעסיק אותם לשעתיים לפחות! ומה יהיה המטמון? תוכלו לרכוש משחק שביקשו מזמן, מטבעות שוקולד מתוקות, צעצוע חדש או כל דבר שעולה בראשכם.

תיאטרון בובות

תיאטרון בובות ביתי יכול להעניק לילדיכם לא מעט יתרונות, החל מפיתוח החשיבה היצירתית והדמיון ועד לתעסוקה שעשויה להימשך שעות. תחילה, דאגו לקרטון בגודל אידיאלי (שלא יהיה גדול מידי כדי שתוכלו לאחסן אותו בארון הבגדים) או קאפה וחומרי יצירה שמהם הילדים יצרו את הבובות. במרכז הקרטון חתכו ריבוע ומשני צדיו תוכלו לתלות בד בצבע אחיד. השאירו את החלק העליון של הקופסא פתוח, ותנו לילדים ליצור את הבובות ולהמחיז סיפורי ילדות אהובים.

 

מי אמר שחייבים לשלם הון תועפות בשביל אטרקציות לילדים? כפי שראיתם, יש מגוון אטרקציות שניתן ליהנות מהן בכל שלב ובכל זמן. בחרו את הפעילויות המועדפות עליכם והעניקו לילדים זמן איכות מהנה ואטרקטיבי במיוחד!