הורים לילדים, עצמאים או שכירים שעובדים באופן היברידי מהבית מפעם לפעם? עבודה מהבית זה נחמד, אבל ברור שזה לא הדבר האידיאלי לעשות באופן קבוע ויש הרבה מאד יתרונות לעבודה בחוץ ובעיקר במקומות מרכזיים. אם גם אתם מחפשים מקום שכזה, אנחנו רוצים להכיר לכם את אחת האפשרויות הטובות ביותר העומדות בפניכם – המשרדים וחללי העבודה של דוגדר בראשון לציון. זה הזמן להכיר את החזון של המקום, את היתרונות הרבים של עבודה שם ואת האפשרויות השונות לשכירות של משרדים וחללי עבודה.

הכירו את מתחם העבודה של דוגדר

מתחם העסקים של דוגדר נמצא במתחם העסקים עזריאלי ראשונים. כל אפשרויות השכירות של דוגדר הן למשרדים גדולים, מרווחים, נוחים ונעימים. פרטים נוספים תוכלו למצוא בקישור, ועכשיו בואו נכיר קצת יותר לעומק את הלוקיישן הנהדר הזה שיכול להיות מקום העבודה הבא שלכם.

כל היתרונות במשרדים וחללי העבודה של דוגדר

כשאתם משכירים משרד או מקום בחללי העבודה המשותפים במתחם דוגדר, אתם נהנים מגישה חופשית לרשת ה-WIFI, שירותי הדפסה, חדרי ישיבות להשכרה בכל פעם שאתם צריכים לארגן פגישה או ישיבה, כתובת עסקית משלכם, חניה חינם וחלוקת דואר יומית. המקום פתוח 24 שעות ביממה ושבעה ימים בשבוע ואתם כמובן נהנים מגישה למטבח, חטיפים ועוד הרבה שירותים משתלמים במתחם. השכרת משרד במתחם דוגדר תאפשר לכם לעבוד בסביבת עבודה מעוצבת, חדשנית, מגוונת ונוחה, כזו שתסייע לכם לקדם את העסק שלכם ולקחת את ההצלחה שלכם למקסימום. זוהי הסביבה האידיאלית לעבודה שקטה ועצמאית, לפגישות סיעור מוחין וישיבות מרובות משתתפים, לפגישות עם לקוחות ולעבודה מול שותפים. אפשר לבחור את המשרד שמתאים ביותר לצרכים המשתנים, החל ממשרדים קטנים יותר עבור יחידים או זוגות וכלה במשרדים גדולים לחברות גדולות. בנוסף אפשר ללכת תמיד על מקום בחללי העבודה המשותפים.

למי זה מתאים?

המשרדים של דוגדר מתאימים לכולם פחות או יותר. הם מתאימים לפרילנסרים שמחפשים פינה שקטה ונעימה לעבוד בה, לחברות גדולות ועסקים שצריכים כמה וכמה משרדים בגדלים שונים, לסטרטאפים בתחילת דרכם, לעסקים שעובדים במודל היברידי  ובעצם לכולם. כמובן שזה מתאים גם להורים שצריכים גמישות ומשלבים את העבודה עם גידול הילדים וטיפול במשפחה.

 

 

חללי העבודה של דוגדר – מגוון אפשרויות בחירה

הגמישות היא היתרון המשמעותי ביותר ותוכלו בעצם לבחור מתוך מגוון של אפשרויות שונות:

המיקום המושלם

מעבר למשרדים עצמם וליתרונות שלהם, חשוב לדבר על המיקום המושלם של משרדי דוגדר. הם נמצאים בדיוק מעל לתחנת הרכבת, צמודים לקניון עזריאלי ראשונים ומאפשרים גישה לעשות חנויות, בתי קפה, מסעדות, חדרי כושר ועוד. במקום תוכלו למצוא חנייה בשפע וכאמור, להגיע בקלות לתחבורה ציבורית.

בשורה התחתונה –

אם אתם מחפשים מקום נוח, זמין, נעים וחדשני לעבוד בו, ובעיקר רוצים להיות בלב העניינים, המשרדים וחללי העבודה המשותפים של דוגדר הם הבחירה המושלמת וזה הזמן למצוא את המודל שהכי מתאים לכם.